Інформація про доставку

Терміни доставки:

Доставка по Україні здійснюється протягом 1-3 робочих днів за допомогою компанії «Нова Пошта». Замовлення, прийняті до 16:00, обробляються і відправляються в той же день.

Способи доставки:

Доставка компанією «Нова Пошта» по Україні. Доставка транспортною компанією «Нова Пошта» здійснюється в усі міста і селища, де знаходяться склади даної компанії. Після відправки в пункт призначення посилка приходить через 1-3 дні і на Ваш номер телефону відправляють смс з номером декларації, за якою Ви можете забрати замовлення, взявши з собою паспорт.

Іншими кур'єрськими службами за побажанням покупця.

Способи оплати:

Накладений платіж. При оформленні замовлення з відправкою посилки післяплатою Ви оплачуєте своє замовлення безпосередньо в момент його отримання в відділенні Нової Пошти. При цьому покупець зазнає витрат за пересилання коштів продавцеві.

Передоплата на картку ПриватБанку (оплата банківською картою). Передоплатою називається спосіб оплати замовленого товару до моменту доставки. Після оформлення замовлення на Ваш номер телефону приходить смс з реквізитами для оплати. Як тільки гроші зараховуються, здійснюється відправка замовлення. При відправці замовлення Новою Поштою, за допомогою такого виду оплати Ви не сплачуєте послугу зворотного відправлення грошей за замовлення, тим самим економите власні кошти.

Сума плати за доставку:

Доставка по Україні компанією «Нова Пошта» складає від 35 грн, в залежності від місця призначення, ваги, суми замовлення, а також плати за накладений платіж (якщо не була виконана передплата). Розрахувати вартість доставки Ви можете на сайті нової пошти. Вантаж зберігається безкоштовно 5 діб з моменту прибуття. У наступні дні до суми за доставку нараховується додаткова плата за зберігання.