Ікона сюжетна «Тайна вечеря» на подарунок

АртикулAw-200
ВиробникАвгустин
Матеріал основи фарбований МДФ
Оздоблення срібло з позолотою
Форма прямокутна
Наявність:в наявності
  • 5700грн.

Купити сюжетну ікону «Тайна вечеря» в сріблі та кольорі на подарунок високої якості друзям чи родичам з нагоди урочистої події як: день народження, хрестини, весілля. Образ Ісуса Христа Спасителя і Апостолів завжди приносить в оселю мир, добро, радість, щастя, тому його ікона рекомендується для кожного житла.

Одного учня і послідовника Великого Ісуса Христа було втрачено, оскільки він вирішив зрадити своїх друзів і соратників. Тому в цей момент існує якась домовленість про зраду, яка раніше була оплачена. Важливо відзначити і той факт, що число монет і по сей день входить в прислів'я.

Мова йде не про одну людину, а про те, що зрадити Всевишнього може кожна людина в будь-який час, проте не кожен зможе знайти в собі духовні сили для того, щоб щиро від усього серця і душі покаятися. Саме тому загальне значення для кожної людини ікони передається не сюжетною лінією, будь-якими фарбами, жестами або персонажами, а безпосереднім відчуттям того, що Всевишній чекає кожної людини до себе з каяттям до останнього його подиху.

На Святому лику можна споглядати певну фігуру Іуди саме він тягнеться до центру столу, таким чином, він видає, що є зрадником. Його фігура говорить про безглуздість і зухвалу поведінку. Таким чином, іконописці давніх часів намагалися підкреслити падіння, сум'яття і зробити, як би «говорить» Іуду. Тобто навіть на іконі видно його зрада, і всепоглинаючу глибину діяння його. 

Сюжетну ікону «Тайна вечеря» в сріблі та кольорі виготовлено з високоякісних італійських матеріалів в Україні. Образ створено відповідно до християнських канонів, в декількох розмірах і освячено на виробництві.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона сюжетна «Тайна вечеря» на подарунок

Ікона Неопалима Купина

Ікона Неопалима Купина

Ікону Неопалима Купина виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціаль..

980грн.

Ікона Різдво Христове

Ікона Різдво Христове

Купити ікону Різдво Христове високої якості з нагоди урочистої події в якості подарунка близькій люд..

430грн.

Ікона Пресвятої Богородиці «Пюхтицька»

Ікона Пресвятої Богородиці «Пюхтицька»

Купити ікону Пресвятої Богородиці «Пюхтицька» високої якості з нагоди урочистої події в подарунок бл..

430грн.

Останні переглянуті

Ікона сюжетна «Тайна вечеря» на подарунок

Купити сюжетну ікону «Тайна вечеря» в сріблі та кольорі на подарунок високої якості друзям чи родича..

5700грн.