Ікона Архангела Михайла

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Ікону Архангела Михайла виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити ікону Архангела Михайла по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Святий образ Архистратига є одним з найулюбленіших в православній вірі. Його божественна сила воістину величезна і він допомагає у вирішенні практично всіх життєвих проблем. До нього з давніх-давен зверталися християни, щоб отримати звільнення від немочі і попросити про підтримку вирішення складних питань, але найважливіша мета звернення до образу лежить в пізнанні віри у Всевишнього і спробі стати ближче до Господа в своїх думках і справах.

Ікона Святого Архангела Михайла Небесного Воєводи вважається доволі вагомою в історії розвитку християнства. Роль цього святого образу в православній вірі дуже велика і незаперечна. Апостол Михайло є одним з верховних ангелів, які входять до найближчого оточення Всевишнього і вважається святим ватажком - солдатом, який стоїть на чолі величезного війська бійців проти постійних ворогів нечистої армії і всього зла на Землі.

Божественне зображення Архангела Михайла вважається по праву одним з великих чудес християнства, його витоки і справжня віра, що йдуть від самої глибини душі і за допомогою, яку люди знаходять в низці мирських проблем і беруть гору над найголовнішим ворогом і знаходять справжнє багатство - внутрішню гармонію і вічне спасіння.

В першу чергу ікона Архангела Михайла допомагає морякам і всім тим, хто має пряме відношення до водної стихії. Вона неодмінно стане хорошим подарунком і оберегом для службовців на флоті.

Ікона Михайла відома своїми чудодійними здібностями в боротьбі з фізичними та душевними захворюваннями, сприяє зціленню тіла і духу після недуг.

Саме Архангел Михайло вважається символом становлення на шлях істинний, символом надії і порятунку, всього того, що захищає і звільняє душу від злих намірів і підносить до віри і Божої благодаті.

Купити ікону Архангела Михайла високої якості на подарунок до урочистої події чи для власної оселі і розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Архангела Михайла

Ікона Святого Первосвященика Аарона

Ікона Святого Первосвященика Аарона

Купити ікону Святого Первосвященика Аарона високої якості на дерев'яній основі для власної оселі або..

800грн.

Ікона Святої Мучениці Кірієни Тарсійської

Ікона Святої Мучениці Кірієни Тарсійської

Ікону Святої Мучениці Кірієни Тарсійської виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка ..

980грн.

Ікона Божої Матері "Дерево" або "Родоскетська"

Ікона Божої Матері "Дерево" або "Родоскетська"

Ікону Божої Матері "Дерево" або "Родоскетська" виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка ..

980грн.

Останні переглянуті

Ікона Архангела Михайла

Ікону Архангела Михайла виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціал....

980грн.