Ікона Архангела Михайла

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 800грн.

Купити ікону Архангела Михайла високої якості на подарунок з нагоди урочистої події близькій людині таких як: день народження, ювілей, хрестини носіям імені Михайло, бо Святий Архангел стане провідником у християнській вірі та заступником від всіх негаразд на життєвому шляху.

Архангел Михайло - один з вищих ангелів, що приймає близьку участь в долі Церкви. Святе Письмо нас вчить, що, крім фізичного, існує великий духовний світ населений розумними та добрими істотами, яких називали Ангелами. Слово «ангел» грецькою мовою означає «вісник». Святе Письмо їх іменує так тому, що Бог нерідко через них повідомляє людям Свою волю. У чому ж, власне, полягає їхнє життя в духовному світі, який вони населяють і в чому полягає їх діяльність ми майже нічого не знаємо і зрозуміти не в змозі. Вони перебувають в умовах, зовсім відмінних від наших матеріальних: там час, простір і всі життєві обставини мають зовсім інший зміст. Приставка «арх» до деяких Янголів вказує на їх більш високий рівень служіння порівняно з іншими янголами.

Церква шанує Архангела Михайла як захисника віри і борця проти єресей і всякого зла. На іконі зображають з вогненним мечем в руці.

Купити ікону Архангела Михайла високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлена в чотирьох розмірах і освячена.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Архангела Михайла

Ікона Святого Архангела Михайла в Хонех

Ікона Святого Архангела Михайла в Хонех

Купити ікону Святого Архангела Михайла в Хонех високої якості на дерев'яній основі для власної оселі..

800грн.

Ікона Святого Апостола Станіслава з бурштину

Ікона Святого Апостола Станіслава з бурштину

Купити ікону Святого Апостола Станіслава з бурштину високої якості для власної оселі, щоб образ захи..

700грн.

Ікона Святого Івана Богослова

Ікона Святого Івана Богослова

Ікону Святого Івана Богослова виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціа..

980грн.

Останні переглянуті

Ікона Архангела Михайла

Купити ікону Архангела Михайла високої якості на подарунок з нагоди урочистої події близькій людині ..

800грн.