Ікона Божої Матері «Всецариця»

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Ікону Божої Матері «Всецариця» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити ікону Божої Матері «Всецариця» по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

На образі зображена Богородиця в багряному вбранні, що сидить на царському троні тримаючи Богонемовля з сувоєм у лівій руці і з благословляючою правицею. Правою рукою Богородиця вказує на Сина як на Спасителя всіх людей. На задньому плані два ангели, які з благоговінням покривають крилами Пречисту Діву.

Безліч зцілень отримували віруючі, помолившись біля чудотворної ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця». Мешканці монастиря почали помічати, що Господь дарував благодатну силу цього образу зцілювати ракові захворювання, адже хворі цією страшною недугою сподіваються тільки на диво і з ласки Божої вони його отримують. В знак подяки зцілені приносять Цариці Небесній свої малі дари: хрестики, золоті і срібні прикраси. Вся ікона обвішана коштовностями в кілька рядів, бо свідчить про те, що Матір Божа чує всіх, хто щиро звертається до Неї.

Чудотворна ікона Богородиці «Всецариця», перед якою збираються разом на молитву ті, кого обпалило зловісне полум'я особливої хвороби. Тієї хвороби, перед якою безсилий часом і хірургічний ніж і хіміотерапія. На їхніх обличчях особливий слід, який приносить з собою лікування. Це і особлива блідість, яку ні з чим не сплутаєш, і рідке ламке волосся, і погляд, втомлений і спрямований за ті горизонти, за які звичайні люди заглядати бояться.

Купити ікону Божої Матері «Всецариця» високої якості на подарунок до урочистої події чи для власної оселі і розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Божої Матері «Всецариця»

Ікона Божої Матері «Троєручиця»

Ікона Божої Матері «Троєручиця»

Купити ікону Божої Матері «Троєручиця» високої якості з нагоди урочистої події в якості подарунка бл..

430грн.

Ікона Казанської Божої Матері з бурштину

Ікона Казанської Божої Матері з бурштину

Купити ікону Казанської Божої Матері з бурштину високої якості для особистої оселі, щоб образ захища..

400грн.

Ікона Божої Матері з Немовлям

Ікона Божої Матері з Немовлям

Купити ікону Божої матері з Немовлям високої якості в срібному окладі буде чудовим подарунком з наго..

375грн.

Останні переглянуті

Ікона Божої Матері «Всецариця»

Ікону Божої Матері «Всецариця» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута ....

980грн.