Ікона Ісуса Христа «Спас Нерукотворний»

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Ікону Ісуса Христа «Спас Нерукотворний» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити ікону Ісуса Христа «Спас Нерукотворний» по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Згідно Переданню, хворий на проказу послав до Христа свого архіварія Ханнана з листом, в якому просив Христа прийти в Едесу і зцілити його. Ханнан був художником і Авгарь доручив йому, якщо Спаситель не зможе прийти, написати Його образ і принести йому.

Ханнан застав Христа оточеним великим натовпом; він встав на камінь, з якого йому було видніше і спробував зобразити Спасителя. Бачачи, що художник хоче зробити Його портрет, Христос зажадав води, вмився, витер Своє лице хусткою, і на цьому платі відбився Його образ. Спаситель передав цей плат Ханнану з наказом віднести його Авгарю з відповідним листом. У цьому листі Христос відмовлявся йти в Едесу сам, кажучи, що йому належить виконати те, на що Він посланий. Після виконання Своєї справи він обіцяв послати до Авгаря одного зі Своїх учнів.

Якщо ви не знаєте, як і про що попросити Господа, скажіть коротко: «Господи, даруй мені і моїй родині все, що корисно нам, благослови наше життя». Цю молитву читають перед іконою Господа Ісуса Христа «Спас Нерукотворний». Можна запалити свічку перед молитвою, двічі перехреститися і поцілувати зображення Господа на іконі, потім знову перехреститися.

Звернення до Самого Бога - найважливіша молитва. Моліться Господу перед іконою Ісуса Христа «Спас Нерукотворний» в будь-який момент життя. Господь - це велика Сила і Любов, потрібно тільки вірити - а значить довіряти Йому своє життя і свою душу. Христос навіть не солдат, який в бою ліг на амбразуру заради своїх однополчан, Його подвиг вище: будучи Всемогутнім, він добровільно, щоб стерти з історії світобудови минулі і майбутні гріхи людства, пішов на приниження, тортури і страшних страждань на Хресті від тих, чиїх предків Він же і створив. Нехай Господь береже і захищає вас Господь!

Купити ікону Ісуса Христа «Спас Нерукотворний» високої якості на подарунок до урочистої події чи для власної оселі і розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Ісуса Христа «Спас Нерукотворний»

Ікона Христос «Лоза Істинна»

Ікона Христос «Лоза Істинна»

Ікону  Христос «Лоза Істинна» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякн..

980грн.

Ікона Святої Трійці з голубом

Ікона Святої Трійці з голубом

Ікону Святої Трійці з голубом виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута с..

980грн.

Ікона Святого Серафима Саровського з ведмедем

Ікона Святого Серафима Саровського з ведмедем

Ікону Святого Серафима Саровського з ведмедем виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просяк..

980грн.

Останні переглянуті

Ікона Ісуса Христа «Спас Нерукотворний»

Ікону Ісуса Христа «Спас Нерукотворний» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка пр....

980грн.