Ікона Неопалима Купина

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Ікону Неопалима Купина виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити ікону Неопалима Купина по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Ікона Божої Матері «Неопалима Купина» є однією з найскладніших по композиції і символічного тлумачення ікон де зображена Богородиця. Ні цьому образі показано Божу Матір через один з Її старозавітних прообразів - неопалиму купину, тобто неспалений кущ, в якому Бог явився Мойсею.

Ікона «Неопалима Купина» зображує Біблійний сюжет про Мойсея, якому з'явився сам Господь в образі тернового куща, що горів, але не згорав у вогні. Вважається, що це бачення було прообразом Богоматері. Саме там Господь розповів Мойсею про його призначення і просив вивести народ Ізраїлю з Єгипту в Землю Обітовану. Єдиний з полоненого народу в ті часи Мойсей виріс вільним і рівним єгипетським вельможам. У сорок років він вперше побачив свій народ і був вражений його тяжким становищем та вбив єгиптянина за почиття раба. Але сорок років пустелі навчили його смирення і відкрили двері в нове духовне життя.

Традиційно вважається, що чудотворні ікони Богоматері мають особливу благодать допомагати в певних ситуаціях. Іконописець по Божественному натхненню підкреслив значення особистості Діви Марії для всього людського роду: з усіх людей саме Її чесноти і народження від праведних, що зазнали багато скорботи заради Її батьків, були винагороджені Богом гідністю Матері Його Сина.

Ікону Божої Матері «Неопалима Купина» можна повісити і над дверима, в передпокої чи просто в червоному куті. Подарована або придбана ікона ставиться в вашому домашньому іконостасі.

Особливу благодать, за свідченнями віруючих, ікона допомагає від пристріту, псування, прокляття, побажання біди, горя, нещастя людині. Особливу злу силу матиме прокляття, створене за допомогою бісів - магічними обрядами. Кожне прокляття шкодить, але і той, хто вимовляє прокляття, не втече від біди і покарання. Проклинати іншу людину - великий гріх. Адже головна заповідь, яка дана людству Господом Ісусом Христом - любити Бога, своїх ближніх і всіх людей, навіть ворогів. Молитва до ікони Божої Матері «Неопалима Купина» захищає від всіх перелічених вище негараздів, тому варто даний образ розмістити у своїй оселі.

Купити ікону Неопалима Купина високої якості в інтернет магазині на подарунок до урочистої події чи для власної оселі, щоб розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Неопалима Купина

Ікона Святого Пророка Іллі біля струмка

Ікона Святого Пророка Іллі біля струмка

Купити ікону Святого Пророка Іллі біля струмка високої якості на дерев'яній основі для власної оселі..

800грн.

Вінчальна пара ікон «Спас і Казанська Божа Матір»

Вінчальна пара ікон «Спас і Казанська Божа Матір»

Вінчальна пара ікон «Спас і Казанська Божа Матір»  виготовлена вручну на дошці бука та дуб..

1860грн.

Тайна вечеря в сріблі з позолотою та кольорі на подарунок

Тайна вечеря в сріблі з позолотою та кольорі на подарунок

Купити сюжетну ікону «Тайна вечеря» в сріблі з позолотою та кольорі на подарунок високої якості друз..

6000грн.

Останні переглянуті

Ікона Неопалима Купина

Ікону Неопалима Купина виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута с....

980грн.