Ікона Києво-Братської Божої Матері

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Ікону Києво-Братської Божої Матері виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити ікону Києво-Братської Божої Матері по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Чудотворна Києво-Братська ікона Божої Матері була явлена в 1654 році і спочатку була місцевою в Борисоглібській церкві міста Вишгорода.

У 1662 році, під час війни з Польщею (1659-1667 рр.), місту було завдано великої шкоди. Храм святих страстотерпців Бориса і Гліба був розорений і зганьблений ворогом. Але Промислом Божим чудотворна ікона Божої Матері була збережена, її своєчасно винесли з храму і пустили по Дніпру, а мощі святих приховали під спудом. Річка винесла святу ікону до берега Подолу в Києві, де вона була з великою радістю прийнята православними і з належними почестями перенесена в Братський монастир, від назви якого і отримала свою назву. Там святий образ перебував протягом довгого часу. В описі церковного майна Києво-Братського монастиря, зроюленого в 1807 році, наводиться опис чудотворної ікони.

Про силу ікони Божої Матері православні віруючі знають не з чуток. Вважається, що Божа Матір знаходиться до Бога ближче, ніж інші святі. Тому до неї набагато частіше звертаються з проханнями і за благословенням. Перед іконою Києво-Братської Божої Матері моляться про зцілення, про позбавлення від бід і страждань, про сімейне благополуччя. Молоді дівчата просять позбавити їх безпліддя і захистити від важких пологів. Молодята звертаються за благословенням на довгий і щасливий шлюб. Як раніше, так і зараз ця ікона користується особливою популярністю у віруючих людей. Кожен, хто звертається до неї з вірою в серці за допомогою, чудесним чином отримують бажане.

Купити ікону Києво-Братської Божої Матері високої якості в інтернет магазині на подарунок до урочистої події чи для власної оселі, щоб розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Києво-Братської Божої Матері

Ікона Божої Матері «Скоропослушниця»

Ікона Божої Матері «Скоропослушниця»

Ікону Божої Матері «Скоропослушниця» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка прося..

980грн.

Грецька ікона Святого Сімейства

Грецька ікона Святого Сімейства

Купити грецьку ікону Святого Сімейства високої якості в срібному окладі буде чудовим подарунком з на..

1175грн.

Тихвінська Чудотворна Ікона Божої Матері

Тихвінська Чудотворна Ікона Божої Матері

Купити Тихвінську чудотворну ікону Божої Матері високої якості з нагоди урочистої події в подарунок ..

430грн.

Останні переглянуті

Ікона Києво-Братської Божої Матері

Ікону Києво-Братської Божої Матері виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякн....

980грн.