Ікона Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця»

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Ікону Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Цей древній чудотворний образ знаходиться в афонському монастирі Дохіар, в якому вперше було явлено його благодатну силу. У середині XVII століття ікона знаходилася в ніші зовнішньої стіни, перед одним із входів у монастирську трапезну. Повз ікону часто за службовою потребою ходив чернець на ім'я Ніл, що відбував послух у трапезній. Проходячи ввечері, він зазвичай ніс запалену скіпку з клубами диму. І ось одного разу, проходячи повз ікону, Ніл почув голос, що виходить від неї, наказує йому надалі не ходити тут і не коптити образ. Інок, вирішивши, що це жарт когось із братії, незабаром забув про цей випадок і продовжував ходити перед іконою із запаленою лучиною. Через деякий час, коли Ніл проходив увечері повз ікону, від неї знову пролунав голос, що засуджує його і Ніл відразу втратив зір.

Розкаяний інок упав перед іконою на коліна і всю ніч, до приходу братії, благав Пресвяту Діву про прощення. Коли ченці дізналися про те, що сталося, то в страху припали до чудотворної ікони, запалали перед нею незгасну лампаду. Ніл же, сподіваючись на велике милосердя Божої Матері, залишився біля ікони і вирішив не йти від неї, доки не отримає зцілення. І його старанна молитва незабаром була почута.

Купити ікону Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця» високої якості на подарунок до урочистої події чи для власної оселі і розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця»

Ікона Святої Мучениці Тетяни

Ікона Святої Мучениці Тетяни

Ікону Святої Мучениці Тетяни виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціал..

980грн.

Ікона Божої Матері «Стягнення Загиблих» з бурштину

Ікона Божої Матері «Стягнення Загиблих» з бурштину

Купити ікону Божої Матері «Стягнення Загиблих» з бурштину високої якості для власної оселі, щоб обра..

400грн.

Ікона Ісус Христос Спаситель

Ікона Ісус Христос Спаситель

Ікону Ісус Христос Спаситель виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціал..

980грн.

Останні переглянуті

Ікона Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця»

Ікону Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дош....

980грн.