Ікона Пресвятої Богородиці «Державна»

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 800грн.

Купити ікону Пресвятої Богородиці «Державна» високої якості з нагоди урочистої події в подарунок близькій людині таких як: день народження, хрестини, весілля чи ювілей, адже Божа Матір стане провідником у християнській вірі та заступником від всіх негаразд на життєвому шляху.

У Підмосков'ї в селі Коломенське православному народу в 1917 році явив себе образ Божої Матері. Ця подія якраз співпала із зреченням від престолу Миколи II. Одній селянці на ім'я Євдокія, що жила поблизу цього села, стали бачитися сни про білу церкви і чутися вимоги таємного голосу знайти ікону і зробити її червоною. Будучи істинної християнкою, селянка все розповіла настоятелю Вознесенської церкви.

Після довгих пошуків був знайдений образ Пречистої в одному з підвалів церкви серед старих дощок. Коли його очистили від багаторічного пилу та кіптяви, всім явилося зображення Богородиці як Цариці Небесної: в червоних нарядах велично сидячи на троні царському, з короною на голові і золотим німбом, а в руках держава і скіпетр. На Своїх колінах Вона тримала Сина Божого Ісуса.

Чудотворний образ почали возити в різні храми, православні шикувалися в черги, бажаючи доторкнутися до святині. На сьогоднішній день відома велика кількість людей, які отримали відгук на щирі молитви біля лику Пресвятої Богородиці «Державна».

Купити ікону Пресвятої Богородиці «Державна» не дорого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлено в чотирьох розмірах і освячено.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Пресвятої Богородиці «Державна»

Католицька ікона Божої Матері з Дитиною

Католицька ікона Божої Матері з Дитиною

Купити католицьку ікону Божої Матері з Дитиною високої якості в срібному окладі буде чудовим подарун..

600грн.

Спорительниця хлібів ікона Пресвятої Богородиці

Спорительниця хлібів ікона Пресвятої Богородиці

Купити Спорительниця хлібів ікона Пресвятої Богородиці високої якості на подарунок з нагоди урочисто..

800грн.

Ікона Пресвятої Богородиці «Зневірених Єдина Надія»

Ікона Пресвятої Богородиці «Зневірених Єдина Надія»

Купити ікону Пресвятої Богородиці «Зневірених Єдина Надія» високої якості з нагоди урочистої події в..

800грн.

Останні переглянуті

Ікона Пресвятої Богородиці «Державна»

Купити ікону Пресвятої Богородиці «Державна» високої якості з нагоди урочистої події в подарунок бли..

800грн.