Ікона Пророка Іоанна Предтечі

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 800грн.

Купити ікону Пророка Іоанна Предтечі високої якості з нагоди урочистої події в якості подарунка близькій людині таких як: день народження, хрестини чи ювілей носіям імені Іоанн, бо Святий стане провідником у християнській вірі та заступником від всіх негаразд на життєвому шляху.

На іконі зображена поясна фігура Пророка Іоанна Предтечі. Погляд святого спрямований на глядача. Іоанн одягнений у власеницю і темно-зелений гіматій. У лівій руці Іоанн тримає блюдо з його усіченої главою. Колористичне рішення ікони підпорядковується загальній гармонії образу, вдало побудованого на контрасті золотого тла, темно-синьою власениці і темно-зеленому кольорі гіматія.

Правильні, гармонійні риси обличчя уособлюють духовну красу небожителя. Вираз обличчя суворий, без зайвої чуттєвості та емоційності, показує відчуженість від світу, зосередженість в служінні Господу. Лик написаний ніжними охристими плавами. Рожеві тони рум'янцю і губ, контрастують з оливковою кольором санкірю, що надає лику додатковий обсяг і виразність, м'якість і теплоту.

Прямі та широкі складки одягу задають певний ритм і рух іконі, висловлюють повноту впорядкованості духовних сил. В їх суворій геометричній побудові проявляється пружність духовної енергії. Всі елементи ікони прописані тонкими, прозорими плавами, які надають глибину, м'якість, неземну легкість зовнішності пророка Іоанна.

Купити ікону Пророка Іоанна Предтечі не дороого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлена в чотирьох розмірах і освячена.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Пророка Іоанна Предтечі

Ікона Святої Мучениці Неоніли

Ікона Святої Мучениці Неоніли

Купити ікону Святої Мучениці Неоніли високої якості у власний іконостас чи з нагоди урочистої події ..

800грн.

Ікона Святої Мучениці Параскеви П'ятниця

Ікона Святої Мучениці Параскеви П'ятниця

Купити ікону Святої Мучениці Параскеви П'ятниця високої якості для власної оселі або подарунок близь..

800грн.

Ікона Святої Матрони Московської

Ікона Святої Матрони Московської

Купити ікону Святої Матрони Московської високої якості в срібному окладі буде чудовим подарунком з н..

750грн.

Останні переглянуті

Ікона Пророка Іоанна Предтечі

Купити ікону Пророка Іоанна Предтечі високої якості з нагоди урочистої події в якості подарунка близ..

800грн.