Ікона Різдво Христове

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 800грн.

Купити ікону Різдво Христове високої якості з нагоди урочистої події в якості подарунка близькій людині таких як: день народження, хрестини, весілля, бо образ стане провідником у християнській вірі та заступником від всіх негаразд на життєвому шляху віруючої людини.

Дві основні ідеї свята Різдва - радість усього світу, викликана явищем в світ Всемогутнього Бога і "виснаження" Бога заради спасіння людей, Його "приниження" - пронизують всю Різдвяну службу. Над Немовлям, немов висока покров, нависла чорна безодня Віфлеємської печери. Чорний колір її і світло білизни одягу Христа нагадують про "світ уражений гріхом з вини людини, в якому засяяло Сонце Правди". Черево печери як образ народжений Землею тут уподібнено народившому череву Богоматері. Це співставлення проходить через всю святкову службу: "Діва днесь Пресущественного народжує і земля вертеп неприступному приносить". Одночасно печера - і символ скарбниці, в якій лежить "небесна Перлина" - Христос. Але вона є місцем останнього спочинку Христа: в ній поклали Його мертве тіло після смерті, тому білий одяг Дитини та Його ясла нагадують одночасно про похоронні завіси в кам'яному гробі. Віл і осел як "чисті" жертовні тварини Старого Завіту схилилися над новозавітною Жертвою — Христом.

Над вершиною гори, по якій поспішають волхви, з сегмента неба виходять три промені, спрямовані на Немовля. Вони символізують світло дороговказної Віфлеємської зірки, що встала над місцем народження Христа.

Купити ікону Різдво Христове не дороого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлена в чотирьох розмірах і освячена.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Різдво Христове

Ікона моління про чашу

Ікона моління про чашу

Ікону моління про чашу виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціаль..

980грн.

Ікона Божої Матері "Дерево" або "Родоскетська"

Ікона Божої Матері "Дерево" або "Родоскетська"

Ікону Божої Матері "Дерево" або "Родоскетська" виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка ..

980грн.

Ікона Неопалима Купина

Ікона Неопалима Купина

Ікону Неопалима Купина виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціаль..

980грн.

Останні переглянуті

Ікона Різдво Христове

Купити ікону Різдво Христове високої якості з нагоди урочистої події в якості подарунка близькій люд..

800грн.