Ікона Собор Пресвятої Богородиці

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 430грн.

Купити ікону Собор Пресвятої Богородиці високої якості з нагоди урочистої події в подарунок близькій людині таких як: день народження, хрестини, весілля чи ювілей, оскільки Божа Матір стане провідником у християнській вірі та заступником від всіх негаразд на життєвому шляху.

На другий день після Різдва Христове святкується Собор Пресвятої Богородиці, пам'ять святого Йосипа Обручника, царя Давида (предка по плоті Господа Ісуса Христа) і святого Якова, брата Господнього, сина від першого шлюбу святого Йосипа Обручника. Святий Яків супроводжував разом з батьком своїм Йосипом Матір Божу і Богонемовля Ісуса при втечі в Єгипет.

Свято це називається «Собором» не тому, що присвячений кільком святим, а тому що стародавні християни мали звичай в цей день збиратися в святі храми для прославлення Богоматері. Таким же чином наступного дня після свята Хрещення Господня відбувається святкування Собору чесного і славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, коли православний народ збирається в храмі щоб соборно помолитися, звершити богослужіння і похвалу на честь того, хто послужив в справі Хрещення Христового.

Після того, як волхви пішли з Вифлеєму, Янгол Господній уві сні явився Йосипу, наказуючи йому щоб він разом з новонародженим немовлям Ісусом Христом і Матір'ю Його, Пречистою Дівою Марією, втік до Єгипту і залишався там до тих пір, поки йому наказано буде звідти повернутися, оскільки Дитятко шукатиме Ірод, щоб Його погубити. Йосип взяв Дитя і Матір Його вночі і пішов до Єгипту. Але спочатку, перш відходу свого туди, він виконав у храмі Соломоновому все що визначено було за Законом Господнім усе, бо дні очищення Пречистої і Пренепорочної Богоматері вже наступили і в тому храмі зустріли Господа нашого старець Симеон і Анна пророчиця.

Купити ікону Собор Пресвятої Богородиці не дорого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлено в чотирьох розмірах і освячено.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Собор Пресвятої Богородиці

Ікона Божої Матері «Трьох радостей»

Ікона Божої Матері «Трьох радостей»

Ікону Божої Матері «Трьох радостей» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просяк..

980грн.

Казанська ікона Божої Матері

Казанська ікона Божої Матері

Купити Казанську ікону Божої Матері високої якості з нагоди урочистої події в подарунок близькій люд..

430грн.

Ікона Божої Матері «Семистрільна» в сріблі з позолотою і емаллю

Ікона Божої Матері «Семистрільна» в сріблі з позолотою і емаллю

Купити ікону Божої Матері «Семистрільна» в сріблі з позолотою і емаллю високої якості на подарунок д..

640грн.

Останні переглянуті

Ікона Собор Пресвятої Богородиці

Купити ікону Собор Пресвятої Богородиці високої якості з нагоди урочистої події в подарунок близькій..

430грн.