Ікона Святого Архангела Михайла в Хонех

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 800грн.

Купити ікону Святого Архангела Михайла в Хонех високої якості на дерев'яній основі для власної оселі або подарунок близькій людині з нагоди урочистої події таких як: день народження, хрестини чи ювілей носіям імені Михайло, бо він стане провідником у християнській вірі та заступником від всіх негаразд на життєвому шляху віруючої людини.

День пам'яті про чудодійне явище святого Архангела Михайла яке трапилося у Коласаєх (також називаємо «дивом в Хонех») відзначається 19 вересня. Подія мала місце в IV столітті, коли відживало свій вік язичництво, але ще продовжувало активно боротися проти набиравшого все більшої сили християнської проповіді. У той час у Фрігії, недалеко від міста Ієраполя (нині західна частина сучасної Туреччини), в місцевості Херотопа знаходився храм в ім'я Архістратига Михаїла, біля храму закінчувалося цілюще джерело. Цей храм був споруджений одним благочестивим жителем міста Лаодикії в пам'ять про зцілення хвороби доньки німої від народження. Архангел з'явився йому в сонному баченні і звелів дати дівчині випити води зі свого цілющого джерела. Виконавши наказ Архангела, дівчина тут же знайшла дар мови, тоді сама вона і всі її родичі прийняли святе хрещення, а від вдячного батька було споруджено храм на честь Архангела Михаїла.

Почувши про чудо, до храму стікалися не тільки християни, але і язичники з тим, щоб залишити колишнє своє нечестя. Цьому дуже дієво сприяв благочестивий старець Архип, близько шістдесяти років не відлучно перебував при храмі і виконував пономарскую службу. Своєю проповіддю і богоугодним житієм він багатьох відвертав від ідолопоклонства і приводив в пізнання істини. Тоді найбільш заблудші в своїх помилках язичники задумали зовсім знищити храм і погубити святого Архипа і зважилися на складне на ті часи інженерне творіння. Оскільки храм розташовувався в гірській місцевості, то вони, проклавши нові русла для двох сусідніх гірських річок, направили їх воєдино в сторону храму, щоб сильним потоком рознести його повністю. Але по молитві преподобного Архипа Архангел Михаїл в самий вирішальний момент з'явився на місці передбачуваного злиття річок і ударом жезла відкрив в горі широку розколину, куди і хлинув весь вируючий водний потік.

Храм залишився неушкодженим, а осоромлені язичники в жаху розбіглися. Святий Архип і присутні біля храму християни прославили Бога і дякували святому Архистратигу Михайлу за допомогу. Місце де сталося диво отримало назву Хони, що означає «отвір», «розколина».

Купити ікону Святого Архангела Михайла в Хонех не дорого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлено в чотирьох розмірах і освячено.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святого Архангела Михайла в Хонех

Ікона Ангела Охоронця з позолотою на подарунок

Ікона Ангела Охоронця з позолотою на подарунок

Купити ікону Ангела Охоронця з позолотою високої якості для вланого іконостасу або на подарунок друз..

620грн.

Ікона Миколи Чудотворця (Угодника)

Ікона Миколи Чудотворця (Угодника)

Ікону Миколи Чудотворця виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціал..

980грн.

Ікона Святого Князя Владислава

Ікона Святого Князя Владислава

Купити ікону Святого Князя Владислава високої якості на дерев'яній основі для власної оселі або пода..

800грн.

Останні переглянуті

Ікона Святого Архангела Михайла в Хонех

Купити ікону Святого Архангела Михайла в Хонех високої якості на дерев'яній основі для власної оселі..

800грн.