Ікона Святого Миколи Чудотворця

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 430грн.

Купити ікону Святого Миколи Чудотворця високої якості з нагоди урочистої події в подарунок близькій людині таких як: день народження, хрестини чи ювілей носіям імені Микола, бо він стане провідником у християнській вірі та заступником від всіх негаразд на життєвому шляху віруючої людини.

Історично так склалося, що Микола Чудотворець став найбільш шанованим в нашій країні святим, третім за важливістю і значимістю після самого Ісуса Христа і Пресвятої Богородиці.

Житіє Святого Миколи Чудотворця, яке поступово склалося з багатьох частин, малює його людиною дивною по простоті. Він може шукати придане для бідних дівчат, яких батько в повному розпачі вже хотів випустити на панель, тому що жити нема на що, а заміж їх ніхто не бере. І ось він, почувши це, підкинув їм якусь суму грошей у вікно. А коли трьох вельмож засудили на страту, він явився уві сні імператорові, попросивши їх звільнити. І коли імператор не послухав його слова, Святий Миколай сам з`явився на місці страти і зупинив ката духовною силою своєю і моральним авторитетом.

Коли ми розмірковуємо про спосіб Святителя Миколая, то більше треба вдивлятися в його ікони, ніж в різні списки і тексти його житія. Примітно, що в іконах він пізнаваний відразу, легко, хоча самі ці ікони неймовірно різноманітні. Є дивно прості, лагідні, навіть трошки усміхнені лики, а є більш суворі. Є де у нього більше сивини, а є де менше.

Купити ікону Святого Миколи Чудотворця не дороого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлена в чотирьох розмірах і освячена.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святого Миколи Чудотворця

Грецька ікона Святого Миколая Чудотворця

Грецька ікона Святого Миколая Чудотворця

Купити грецьку ікону Святого Миколая Чудотворця в срібному окладі високої якості буде чудовим подару..

550грн.

Ікона Святителя Спиридона Триміфунтського

Ікона Святителя Спиридона Триміфунтського

Купити ікону Святителя Спиридона Триміфунтського високої якості в срібному окладі буде чудовим подар..

525грн.

Ікона Святого Благовірного Князя Ігоря

Ікона Святого Благовірного Князя Ігоря

Ікону Святого Благовірного Князя Ігоря виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякну..

980грн.

Останні переглянуті

Ікона Святого Миколи Чудотворця

Купити ікону Святого Миколи Чудотворця високої якості з нагоди урочистої події в подарунок близькій ..

430грн.