Ікона Святого Серафима Саровського

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Ікону Святого Серафима Саровського виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити ікону Святого Серафима Саровського по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Преподобний Серафим Саровський, в миру Прохор Мошнін, народився 19 липня 1759 року в м Курську в сім'ї благочестивих християн Ісидора і Агафії. Володіючи чудовою пам'яттю, святий Прохор рано вивчився грамоті. З дитинства він любив відвідувати церковні служби, читати своїм одноліткам Святе Письмо і Життя святих.

Святий Серафим Саровський подолав безліч труднощів на своєму життєвому шляху. У сімнадцять років юнак вже твердо вирішив залишити мирське житя і мати благословила його на чернечий подвиг своїм мідним хрестом, з яким преподобний не розлучався до кінця життя

Преподобний взяв на себе подвиг відлюдника зробивши собі келію на річці Саровкі. Він провів тисячу днів і ночей з піднятими руками молячись на камені: «Боже, будь милостивий до мене, грішного». Тоді диявол, безсилий духовно позбавити влади подвижника, напоумив розбійників напасти на нього і нанести йому сокирою смертельні рани. Але і після цього він був зцілений Божою Матір'ю, а спійманих розбійників беззлобно пробачив.

Після одужання преподобний взяв на себе подвиг мовчання на три роки. За свої подвиги преподобний сподобився дарів прозорливості і чудотворення, і після тривалої самотності почав приймати всіх, хто приходив до нього за порадою і розрадою. Свої настанови преподобний супроводжував зціленнями, пророцтвами і дивами.

Всім, хто звертається до Святого Серафима зі щирою молитвою або з питанням, проханням про надоумлення, він відповідає. Звичайно, не у вигляді слів, а у вигляді мінливих обставин життя, які приносять розраду, зцілення і зміну нашого ставлення до ситуації. Причому іноді зміни ці зовсім не відповідають тому, як ми їх собі уявляли та завжди виявляються ще кращими для нас. Батюшка Серафим немов веде з нами тихий повчальний діалог, не позбавлений гумору і ласкавого батьківського повчання.

До ікони Святого Серафима Саровського звертаються з молитвою в багатьох життєвих труднощах. Святого просять про одужання, про допомогу в раптових бідах, при труднощах зі здоров'ям у дітей, при неможливості самостійно позбавитися від вад, шкідливих звичок та проблемах з житлом.

Купити ікону Святого Серафима Саровського високої якості в інтернет магазині на подарунок до урочистої події чи для власної оселі, щоб розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святого Серафима Саровського

Ікона Святого Архангела Михайла

Ікона Святого Архангела Михайла

Купити ікону Святого Архангела Михайла високої якості на подарунок з нагоди урочистої події близькій..

430грн.

Ікона Божої Матері Володимирська

Ікона Божої Матері Володимирська

Ікону Божої Матері Володимирська виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнут..

980грн.

Ікона Праматері Єви з бурштину

Ікона Праматері Єви з бурштину

Купити ікону Праматері Єви з бурштину високої якості для власної оселі, щоб образ захищав сім'ю від ..

400грн.

Останні переглянуті

Ікона Святого Серафима Саровського

Ікону Святого Серафима Саровського виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута с....

980грн.