Ікона Святого Серафима Саровського під старовину

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Ікону Святого Серафима Саровського під старовину виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити ікону Серафима Саровського по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Ікона Серафима Саровського являє собою велику цінність для православних людей. При ній постійно відбуваються немислимі і довгоочікувані чудеса, відбувається допомога в різних життєвих ситуаціях. Люди звертаються до святого у всіх ситуаціях, просять не тільки за себе, але і за рідних, близьких людей.

На іконописному образі старець зображений у віці молодше за свої роки. Його обличчя худе, волосся зачесане назад, гладка і струмлива борода. Погляд ченця спокійний, упевнений, самозаглиблений, погляд спрямовано в серце тому хто молиться. Зовнішній вигляд старця висловлює доброту, умиротворення, милосердя і смиренність.

Ще за часів земного житія батюшку Серафима Саровського народ шанував як святого. Відразу по його смерті було написано безліч молитов, акафіст, прославлення, хоча чудотворець ще не був канонізований. Просто люди вірили в його святість і очікували швидкого прославлення.

Купити ікону Святого Серафима Саровського під старовину високої якості в інтернет магазині на подарунок до урочистої події чи для власної оселі, щоб розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святого Серафима Саровського під старовину

Ікона Святої Великомучениці Марини

Ікона Святої Великомучениці Марини

Купити ікону Святої Великомучениці Марини високої якості у власний іконостас чи з нагоди урочистої п..

430грн.

Ікона Неопалима Купина

Ікона Неопалима Купина

Ікону Неопалима Купина виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціаль..

980грн.

Ікона Святого Пророка Іллі біля струмка

Ікона Святого Пророка Іллі біля струмка

Купити ікону Святого Пророка Іллі біля струмка високої якості на дерев'яній основі для власної оселі..

430грн.

Останні переглянуті

Ікона Святого Серафима Саровського під старовину

Ікону Святого Серафима Саровського під старовину виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка про..

980грн.