Ікона Святого Великомученика Артемія Антіохійського

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 800грн.

Купити ікону Святого Великомученика Артемія Антіохійського високої якості на дерев'яній основі для власної оселі або подарунок близькій людині з нагоди урочистої події таких як: день народження, хрестини чи ювілей носіям імені Артемій, бо він стане провідником у християнській вірі та заступником від всіх негаразд на життєвому шляху віруючої людини.

Великомученик Артемій Антіохійський був родом з Єгипту, де при імператорі Констанці служив воєначальником - головнокомандувач єгипетськими військами.

Святий Великомученик Артемій постраждав за Господа нашого Ісуса Христа за часів правління нечистивого імператора Юліана Відступника в місті Антіохія. За сміливе викриття імператора в жорстокому катуванні християн і за відмову принести жертву язичницьким богам, святий великомученик Артемій був підданий жорстоким катуванням і ув'язнений.

Там йому було явлення Господа, Який зміцнив його на подальший подвиг і зцілив від ран. Після цього святий Артемій був придавлений величезним каменем під яким пролежав цілу добу. Будучи сплющеним між камінням, він дивним чином залишився живим і міг рухатися, ходити і говорити. Після цих мук, святий Артемій був розрізаний мечем.

Кончина його пішла в 362 році. Мощі святого, що випромінюють чудеса і зцілення, були перенесені до Константинополя і там з почестями віддані поховання.

Через ікони своїх угодників Господь посилає нам те що просимо, корисне для душ наших. Святі, так само як і ми, що йшли земним шляхом, знають про наші потреби. Вони відчували ті ж переживання, долали схожі земні труднощі.

Просячи святого про заступництво, ми просимо щоб він доніс нашу молитву Богу і молитви святого будуть швидше почуті, коли щире буде наше звернення до них. Ікона Артемія Антіохійського допомагає налагодити молитовний зв'язок зі святим заступником. Маючи перед собою зоровий образ святого Артемія, наша молитва не розсіюється на порожні уявлення і мрії. І по вірі того, хто просить Господь через Своїх святих дає нам те, що просимо.

Купити ікону Святого Великомученика Артемія Антіохійського не дорого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлено в чотирьох розмірах і освячено.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святого Великомученика Артемія Антіохійського

Ікона Святої Мучениці Христини

Ікона Святої Мучениці Христини

Купити ікону Святої Мучениці Христини високої якості у власний іконостас чи з нагоди урочистої події..

800грн.

Ікона Святого Сергія Радонезького

Ікона Святого Сергія Радонезького

Ікону Святого Сергія Радонезького виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута сп..

980грн.

Ікона Святого Мученика Гордія з бурштину

Ікона Святого Мученика Гордія з бурштину

Купити ікону Святого Мученика Гордія з бурштину високої якості для власної оселі, щоб образ захищав ..

700грн.

Останні переглянуті

Ікона Святого Великомученика Артемія Антіохійського

Купити ікону Святого Великомученика Артемія Антіохійського високої якості на дерев'яній основі для в..

800грн.