Ікона Святого Великомученика Пантелеймона

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 800грн.

Купити ікону Святого Великомученика Пантелеймона високої якості на дерев'яній основі для власної оселі або подарунок близькій людині з нагоди урочистої події таких як: день народження, хрестини чи ювілей носіям імені Пантелеймон, бо він стане провідником у християнській вірі та заступником від всіх негаразд на життєвому шляху віруючої людини.

Народився в Нікомедії у відомого язичника і був названий Пантолеоном. Мати Еввула була християнкою і навчала сина в православ'ї, але померла коли Пантолеон був ще в дитячому віці. Батько передав сина в язичницьку школу, а після передав відомому доктору Єфросинія для навчання Пантолеоном медицинських наук. Потім про Пантелемона дізнався римський імператор Максиміан, який захотів мати Пантолеона при собі.

Пресвітер Єрмолай побачив Пантелеймона і розповів йому про християнство і Пантолеон увірував в Ісуса Христа коли побачив немовля отруєне укусом змії, але помолившись Ісусу Христу воскресив його. Потім Пантолеон прийняв хрещення від пресвітера Єрмолая і став називатися Пантелеймоном. Ставши безкоштовним лікарем, Пантелеймон позбавив багатьох лікарів заробітку і на нього прийшла скарга імператору Максиміану, що Пантелеймон приходить у в'язниці до християн і лікує їх. Імператор викликав Пантелеймона і закликав спростувати кляузу. Святий сказав імператорові, що готовий пройти перевірку його можливостей. Хто вилікує хворого: він або язичницькі жерці - віра того буде правдивою. За житієм язичницькі жерці вилікували хворого, а Пантелеймон за допомогою молитви вилікував невиліковного хворого. Згодом люди повірили в Христа, а Максиміан розгнівався на Пантелеймона і велів мучити його, а після втопити в морі. Пантелеймон залишився живий, але його знову стали мучити: повісили на дереві, підпалювали. Після всіх катувань Пантелеймона засудили до відрубування голови. Пантелеймона прив'язали до дерева і задумали відрубати йому голову, але святий помолився і меч не відрубав йому голову.

Купити ікону Святого Великомученика Пантелеймона не дороого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлено в чотирьох розмірах і освячено.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святого Великомученика Пантелеймона

Ікона Святого Віталія Олександрійського

Ікона Святого Віталія Олександрійського

Ікону Святого Віталія Олександрійського виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякн..

980грн.

Ікона Святої Блаженої Ксенії Петербурзької

Ікона Святої Блаженої Ксенії Петербурзької

Купити ікону Святої Блаженої Ксенії Петербурзької високої якості для власної оселі або подарунок бли..

800грн.

Ікона Святого Пророка Єлисея

Ікона Святого Пророка Єлисея

Купити ікону Святого Пророка Єлисея високої якості на подарунок з нагоди урочистої події близькій лю..

800грн.

Останні переглянуті

Ікона Святого Великомученика Пантелеймона

Купити ікону Святого Великомученика Пантелеймона високої якості на дерев'яній основі для власної осе..

800грн.