Ікона Святої Блаженої Ксенії Петербурзької

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 800грн.

Купити ікону Святої Блаженої Ксенії Петербурзької високої якості для власної оселі або подарунок близькій людині з нагоди урочистої події таких як: день народження, хрестини чи ювілей носіям імені Ксенія, бо Свята стане заступником від всіх негаразд на життєвому шляху віруючої християнки.

У 18 столітті блажена Ксенія Петербурзька жила в Північній столиці. Рано втративши коханого чоловіка, Свята вирішила присвятити своє життя його пам'яті. Вона роздала все своє майно, відмовилася від свого будинку і буквально пішла на вулицю, надівши на себе мундир покійного чоловіка. Довгі роки в холод, дощ і спеку Ксенія бродила по вулицях Петербурга, терпіла глузування недалеких людей.

Спостережн петербуржці помітили мудрість і прозорливість святої Ксенії. Ще за її земного життя за молитвами святої почали відбуватися чудеса. Свята Ксенія безкорисливо допомагала нужденним, гроші і теплий одяг, які дарували їй добрі люди віддавала жебраком. Одного разу зовсім випадково будівельники церкви помітили, що свята допомагає їм зводити храм: вночі піднімає цеглини на будівельні ліси навколо будівлі. Свята Ксенія похована на Смоленському кладовищі Петербурга, над її могилою зведено каплицю, до якої тягнеться нескінченний потік віруючих.

Святій Ксенії моляться і при хворобах. Помічено, що свята допомагає при пошуку роботи, рятує потрапивших в біду, коли людям загрожує небезпека.

Купити ікону Святої Блаженої Ксенії Петербурзької не дорого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлено в чотирьох розмірах і освячено.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святої Блаженої Ксенії Петербурзької

Ікона Благовірного Князя Мученика Романа Рязанського

Ікона Благовірного Князя Мученика Романа Рязанського

Купити ікону Благовірного Князя Мученика Романа Рязанського високої якості на дерев'яній основі для ..

800грн.

Ікона Святої Княгині Ольги

Ікона Святої Княгині Ольги

Купити ікону Святої Княгині Ольги високої якості у власний іконостас чи з нагоди урочистої події в п..

800грн.

Ікона Святого Георгія Побідоносця

Ікона Святого Георгія Побідоносця

Купити ікону Святого Георгія Побідоносця високої якості на подарунок з нагоди урочистої події близьк..

800грн.

Останні переглянуті

Ікона Святої Блаженої Ксенії Петербурзької

Купити ікону Святої Блаженої Ксенії Петербурзької високої якості для власної оселі або подарунок бли..

800грн.