Ікона Святої Мучениці Тетяни

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Ікону Святої Мучениці Тетяни виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити ікону Святої Мучениці Тетяни по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Свята мучениця Татяна народилася у ІІІ столітті в древньому Римі від знатних батьків. Батько її, бувший консул, був таємним християнином і відрізнявся богобоязливістю. Свою дочку, святу Тетяну, виховав в благочесті і страху Божому, навчив її Божественному Писанню. Коли свята Тетяна досягла повноліття, то захотіла жити в дівоцтві і цнотливості; нареченою була вона Христу; палко Його любола. Вона йому єдиному служила день і ніч, молитвою і постом забиваючи плоть свою. За своє добродійне життя вона сподобилася послужити Церкві: була призначена дияконисою і, подібно безтілесним ангелам, служила Богові у плоті. І Христос Бог вінчав наречену Свою мученицьким вінцем.

За часів імператора Олександра (правив з 222 по 235 рр.) почалися нові гоніння на християн. Тетяна ніколи не приховувала своєї віри, вона користувалася широкою популярністю серед вірян, тому не дивно, що її схопили однією із перших і спробували змусити поклонитися статуї Аполлона в його храмі. Однак молитва, яку Тетяна промовила до Істинного Господа, викликала землетрус, під час якого частина храму зруйнувалася, а сама статуя впала і розбилася.

Тоді Святу Тетяну прирекли на тортури, під час яких вона продовжувала молитися і зберігала стійкість. Коли в ході тортур до неї злетіли чотири ангела і з небес почувся голос, який підбадьорив Тетяну, її кати були вражені тим дивним явищем і тут же увірували в Христа, за що їх самих стратили.

Судді вирішили, що це сталося завдяки чаклуванню з використанням волосся, обстригли Тетяні її довге та прекрасне волосся і, заштовхавши в храм Зевса, замкнули її там. Коли ж через три дні жерці з'явилися в храм для жертвопринесення, то статуя Зевса виявилася розбитою, а Тетяна неушкодженою.

Переконавшись, що тортури ні до чого не призвели, судді винесли Тетяні і її батькові смертний вирок, і 12 січня 226 року їм відрубали голови.

Свята Мучениця Тетяна займалася не тільки богоугодними справами, а й духовним просвітництвом, тому її шанують як покровительку освіти, наук і всіх тих, хто їх осягає. Молитва перед іконою Святої Мучениці Тетяни допомагає в навчанні і успішної здачі іспитів, але лише тим, хто вірує в Бога і не лінується навчатися.

Купити ікону Святої Мучениці Тетяни високої якості в інтернет магазині на подарунок до урочистої події чи для власної оселі, щоб розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святої Мучениці Тетяни

Ікона Святої Галини Коринфської з бурштину

Ікона Святої Галини Коринфської з бурштину

Купити ікону Святої Галини Коринфської з бурштину стане чудовим подарунком на день народження, ювіле..

400грн.

Ікона Святого Благовірного Князя Ігоря

Ікона Святого Благовірного Князя Ігоря

Ікону Святого Благовірного Князя Ігоря виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякну..

980грн.

Ікона Святий Мученик Орест

Ікона Святий Мученик Орест

Ікону Святий Мученик Орест виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спец..

980грн.

Останні переглянуті

Ікона Святої Мучениці Тетяни

Ікону Святої Мучениці Тетяни виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціал....

980грн.