Ікона Святої Ніки Коринфської

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 800грн.

Купити ікону Святої Ніки Коринфської високої якості у власний іконостас чи з нагоди урочистої події як подарунок близькій людині таких як: день народження, хрестини чи ювілей носіям імені Ніка, бо Свята Мучениця стане провідником у християнській вірі та заступником від всіх негаразд на життєвому шляху.

Свята мучениця Ніка Коринфська жила в III столітті. Християнські істини відкрив для неї святий мученик Кодрат. Свята Ніка разом з іншими учнями приходила до свого вчителя в пустелю за настановами для благочестивого життя і християнського вчення. Святий Кодрат і його учні постраждали за свою віру під час гоніння на християн. Жоден з учнів святого Кодрата не зрікся від християнської віри перед очікуваними катуваннями і стратою. Свята Ніка разом з іншими святими мучениками загинула в перший день Пасхи 258 року. Її разом з іншими кинули в море, але віра їх була настільки сильна, що вони не потонули, а йшли по воді і співали духовні гімни. Переслідувачам довелося наздогнати святих мучеників щоб позбавити їх життя.

Свята Ніка (Вікторія) Коринфська постраждала під час гоніння на християн при імператорі Декії в Коринфі. Язичники кинули її в море, але не потонула, а пішла по воді як по суші. Мучителі наздогнали її на кораблі, повісили камінь на шию і втопили, це сталося в 251 році.

Купити ікону Святої Ніки Коринфської не дороого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлена в чотирьох розмірах і освячена.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святої Ніки Коринфської

Ікона Святої Благовірної Княгині Анни Кашинської

Ікона Святої Благовірної Княгині Анни Кашинської

Купити ікону Святої Благовірної Княгині Анни Кашинської високої якості для власної оселі або подарун..

800грн.

Ікона Святого Апостола Якова

Ікона Святого Апостола Якова

Купити ікону Святого Апостола Якова високої якості на дерев'яній основі для власної оселі або подару..

800грн.

Ікона Святої Матрони Московської

Ікона Святої Матрони Московської

Купити ікону Святої Матрони Московської високої якості в срібному окладі буде чудовим подарунком з н..

750грн.

Останні переглянуті

Ікона Святої Ніки Коринфської

Купити ікону Святої Ніки Коринфської високої якості у власний іконостас чи з нагоди урочистої події ..

800грн.