Ікона Святої Рівноапостольної Ніни

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 800грн.

Купити ікону Святої Рівноапостольної Ніни високої якості у власний іконостас чи з нагоди урочистої події в подарунок близькій людині таких як: хрестини, день народження чи ювілей носіям імені Ніна, бо Свята стане заступником від всіх негаразд на життєвому шляху віруючої християнки.

Свята Рівноапостольна Ніна була племінницею Єрусалимського патріарха Ювеналія. Вона з юності всім серцем полюбила Бога і глибоко шкодувала про людей, які не вірували в Нього. Після того, як батько її Завулон пішов в пустельники, а мати - в диякониси, свята Ніна була віддана на виховання однієї благочестивої стариці. Часті розповіді цієї стариці про Іверії (нинішньої Грузії), тоді ще язичницької країні, порушили в Ніні сильне бажання відвідати цю країну і просвітити її жителів світлом Євангелія.

Бажання це ще більше посилилося, коли вона одного разу побачила в баченні Матір Божу, яка вручає їй хрест з виноградних лоз. І бажання її збулося коли їй довелося бігти в Іверію, рятуючись від гоніння, спорудженого імператором Діоклетіаном (284-305 рр.).

У Іверії свята Ніна поселилася у однієї жінки в царських виноградниках і дуже скоро стала відомою в околицях, тому що надавала допомогу багатьом стражденним. Дізнавшись про силу її молитов, хворі стали у великій кількості приходити до неї. Закликаючи ім'я Христове, свята Ніна зцілювала їх і розповідала їм про Бога, Який створив небо і землю, про Христа Спасителя.

Проповідь про Христа, чудеса, які здійснювала свята рівноапостольна Ніна і її доброчесне життя благотворно діяли на жителів Іверії та багато хто з них увірували в істинного Бога, прийнявши хрещення. Вона навернула до Христа в Грузії і самого царя Маріана, бувшого до цього язичником. Тоді були викликані з Константинополя єпископ і священики і побудований перший в Іверії храм в ім'я святих Апостолів. Поступово майже вся Іверія прийняла християнство.

Свята Ніна, що не любила почестей і слави, віддалилася на одну гору і там на самоті дякувала Господу за навернення до християнства ідолопоклонників. Через кілька років вона залишила свою самоту і відправилася до Кахетії, де навернула до християнства царицю Софію. Після тридцятип'ятирічних подвигів свята Ніна мирно померла 14 січня 335 року. На місці її смерті цар Маріан спорудив храм в ім'я великомученика Георгія, далекого родича святої Ніни.

Купити ікону Святої Рівноапостольної Ніни не дороого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлена в чотирьох розмірах і освячена.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святої Рівноапостольної Ніни

Ікона Святого Мученика Івана Воїна

Ікона Святого Мученика Івана Воїна

Ікону Святого Мученика Івана Воїна виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута с..

980грн.

Грецька ікона Серафима Саровського

Грецька ікона Серафима Саровського

Купити грецьку ікону Серафима Саровського високої якості в срібному окладі буде чудовим подарунком з..

1800грн.

Ікона Князя Владислава Сербського з бурштину

Ікона Князя Владислава Сербського з бурштину

Купити ікону Князя Владислава Сербського з бурштину на подарунок з нагоди урочистої події як: день н..

700грн.

Останні переглянуті

Ікона Святої Рівноапостольної Ніни

Купити ікону Святої Рівноапостольної Ніни високої якості у власний іконостас чи з нагоди урочистої п..

800грн.