Ікона Святої Великомучениці Марини

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 800грн.

Купити ікону Святої Великомучениці Марини високої якості у власний іконостас чи з нагоди урочистої події в подарунок близькій людині таких як: хрестини, день народження чи ювілей носіям імені Марина, бо Свята стане заступником від всіх негаразд на життєвому шляху віруючої християнки.

Свята Великомучениця Марина народилася в Антіохії в сім'ї жерця-язичника, про Христа дізналася від своєї годувальниці. В цей час правив імператор Діоклетіан, який наказав жорстоко переслідувати всіх християн. Святе Хрещення свята Марина прийняла в 12 років, як тільки про це дізнався її батько, він відразу відрікся від неї.

Якось у віці п'ятнадцяти років Марина пасла овець і правитель проїжджав повз, зачарувався її красою і зробив їй пропозицію. Марина не приховувала що вона християнка. Тоді правитель віддав її під опіку одній знатній жінці, сподіваючись, що та умовить дівчину відректися від Христа, але Марина відмовилася поклонятися ідолам.

Тоді її піддали різним катуванням: били прутами, різали тіло її тризубами, вбивали в неї цвяхи, палили вогнем. При спогляданні на такі страждання дівчини народ плакав від жалю. Благодать Божа зцілила Марину від ран, але мучителі не покаялися дивом. На наступний день її знову обпалювали, потім топити у великій бочці. Під час тортур здригнулася земля, з рук Марини спали кайдани і над її головою засяяло незвичайне світло, в якому кружляла голубка із золотим вінцем в дзьобі. Вражений народ став славити Бога. Правитель наказав стратити Марину і тих, хто увірував у Христа. В той день разом з нею обезголовили 15 000 людей.

Ікона святої Марини говорить про спасіння своєї душі, через відмову від мирських спокус і служить захистом від бід і потреб. Вона оберігає будинок та допомагає створити або зберегти міцну сім'ю, набути хороших і вірних друзів, заступників. В дорозі, вона подбає про вдалу подорож.

Купити ікону Святої Великомучениці Марини не дороого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлена в чотирьох розмірах і освячена.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святої Великомучениці Марини

Ікона Янгола Охоронця з мечем і хрестом

Ікона Янгола Охоронця з мечем і хрестом

Купити ікону Янгола Охоронця з мечем і хрестом високої якості на дерев'яній основі для власної оселі..

800грн.

Ікона Святого Георгія Побідоносця в сріблі з позолотою

Ікона Святого Георгія Побідоносця в сріблі з позолотою

Купити ікону Святого Георгія Побідоносця в сріблі з позолотою високої якості для вланого іконостасу ..

620грн.

Ікона Святого Преподобного Серафима Саровського з бурштину

Ікона Святого Преподобного Серафима Саровського з бурштину

Купити ікону Святого Преподобного Серафима Саровського з бурштину на подарунок з нагоди урочистої по..

700грн.

Останні переглянуті

Ікона Святої Великомучениці Марини

Купити ікону Святої Великомучениці Марини високої якості у власний іконостас чи з нагоди урочистої п..

800грн.