Ікона Святих Архангелів Гавриїла і Михаїла

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 800грн.

Купити ікону Святих Архангелів Гавриїла і Михаїла високої якості на дерев'яній основі для власної оселі або подарунок близькій людині з нагоди урочистої події таких як: день народження, хрестини, ювілей чи просто зробити неочікуваний сюрприз, бо Святі Архангели стануть провідниками у християнській вірі та заступниками від всіх негаразд на життєвому шляху віруючої людини.

Ікона Архангелів Гавриїла і Михаїла. На мальовничому тлі ікони зображені ростові фігури архангелів Гавриїла і Михаїла. Архангел Михайло одягнений в червоний гематит поверх військових обладунків. У правій руці він стискає меч, в лівій тримає папірус. Весь вигляд архангела Михайла висловлює велич і гідність глави небесного воїнства Христового. Архангел Гавриїл зображений в синьому гематом поверх рожевого хітона. Божий вісник, який приніс благу звістку Богородиці про швидке народження Предвічного Сина.

Погляди архангелів спрямовані на глядача. Правильні, красиві обриси ликів, уособлюють духовну красу небожителів. Вираз облич суворе, без зайвої чуттєвості та емоційності, показує відчуженість від світу та зосередженість в служінні Господу.

Ікону відрізняє м'який колорит, витонченість форм. Тепло людських рук і люблячого серця іконописця, гармонійне поєднання і багатство чистих кольорів, грамотно складена композиція і смислове значення ікони, чудово підібране оформлення демонструють нам неземну красу в образі святих небожителів. Ікона відображає єдність Божої Церкви, земної і небесної, велич служителів Христового воїнства, Його благих вісників.

Купити ікону Святих Архангелів Гавриїла і Михаїла не дорого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлено в чотирьох розмірах і освячено.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святих Архангелів Гавриїла і Михаїла

Ікона Святого Миколи Чудотворця

Ікона Святого Миколи Чудотворця

Ікону Святого Миколи Чудотворця виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спец..

980грн.

Ікона Святої Мучениці Валентини

Ікона Святої Мучениці Валентини

Ікону Святої Мучениці Валентини виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спец..

980грн.

Ікона Святого Преподобного Мученика Вадима з бурштину

Ікона Святого Преподобного Мученика Вадима з бурштину

Купити ікону Святого Преподобного Мученика Вадима з бурштину на подарунок з нагоди урочистої події я..

700грн.

Останні переглянуті

Ікона Святих Архангелів Гавриїла і Михаїла

Купити ікону Святих Архангелів Гавриїла і Михаїла високої якості на дерев'яній основі для власної ос..

800грн.