Почаївська ікона Божої Матері в сріблі з позолотою

АртикулAr-066
ВиробникАвгустин
Матеріал основи фарбований МДФ
Оздоблення срібло з позолотою
Форма арка
Наявність:в наявності
  • 620грн.

Купити Почаївську ікону Божої Матері в сріблі з позолотою на подарунок високої якості друзям чи родичам з нагоди урочистої події як: день народження, хрестини, весілля. Образ Пресвятої Богородиці завжди приносить в оселю мир, добро, радість, щастя, тому його ікона рекомендується для кожного житла.

Влітку 1675 року під час Збаразької війни з турками, за царювання польського короля Яна Собеського (1674-1696), полки, що складалися з татар, під проводом хана Нурредин, через Вишнівець підступили до Почаївської обителі, обступивши її з трьох сторін. Слабка монастирська огорожа, як і кілька кам'яних будівель обителі, не являла ніякого захисту для загрожених. Ігумен Йосип Добромирський переконав братію і мирян звернутися до небесних захисників: Пресвятої Богородиці і преподобному Іову Почаївському. Ченці і миряни ретельно молилися, припадаючи до чудотворного образу Божої Матері і до раки з мощами преподобного Іова.

Вранці 5 серпня (23 липня за старим стилем) зі сходом сонця ігумен велів співати акафіст Божої Матері. З першими словами над храмом раптово з'явилася Сама Пречиста Богородиця з небесними ангелами, що тримали оголені мечі. Преподобний Іов знаходився біля Божої Матері, кланяючись Їй і молячись про захист обителі.

Татари взяли небесне воїнство за примару, в сум'ятті стали стріляти в Пресвяту Богородицю і преподобного Іова, але стріли поверталися назад і ранили тих, хто їх пускав. Жах охопив ворога. У панічній втечі, не розбираючи своїх, вони вбивали одне одного. Захисники монастиря кинулися в погоню і захопили багатьох у полон. Деякі полонені згодом прийняли християнську віру і залишилися в обителі назавжди.

Почаївську ікону Божої Матері виготовлено з високоякісних італійських матеріалів в Україні. Образ створено відповідно до християнських канонів, в декількох розмірах і освячено на виробництві.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Почаївська ікона Божої Матері в сріблі з позолотою

Ікона Ісуса Христа Вседержителя

Ікона Ісуса Христа Вседержителя

Купити ікону Ісуса Христа Вседержителя в срібному окладі високої якості буде чудовим подарунком для ..

525грн.

Ікона Божої Матері «Ізбавительниця»

Ікона Божої Матері «Ізбавительниця»

Купити ікону Божої Матері «Ізбавительниця» високої якості з нагоди урочистої події в подарунок близь..

430грн.

Ікона Пресвятої Богородиці «Семистрільна» в сріблі з позолотою

Ікона Пресвятої Богородиці «Семистрільна» в сріблі з позолотою

Купити ікону Пресвятої Богородиці «Семистрільна» в сріблі з позолотою на подарунок високої якості др..

620грн.

Останні переглянуті

Почаївська ікона Божої Матері в сріблі з позолотою

Купити Почаївську ікону Божої Матері в сріблі з позолотою на подарунок високої якості друзям чи роди..

620грн.