Почаївська ікона Божої Матері в сріблі з позолотою

АртикулAr-066
ВиробникАвгустин
Матеріал основи фарбований МДФ
Оздоблення срібло з позолотою
Форма арка
Наявність:в наявності
  • 620грн.

Купити Почаївську ікону Божої Матері в сріблі з позолотою на подарунок високої якості друзям чи родичам з нагоди урочистої події як: день народження, хрестини, весілля. Образ Пресвятої Богородиці завжди приносить в оселю мир, добро, радість, щастя, тому його ікона рекомендується для кожного житла.

Влітку 1675 року під час Збаразької війни з турками, за царювання польського короля Яна Собеського (1674-1696), полки, що складалися з татар, під проводом хана Нурредин, через Вишнівець підступили до Почаївської обителі, обступивши її з трьох сторін. Слабка монастирська огорожа, як і кілька кам'яних будівель обителі, не являла ніякого захисту для загрожених. Ігумен Йосип Добромирський переконав братію і мирян звернутися до небесних захисників: Пресвятої Богородиці і преподобному Іову Почаївському. Ченці і миряни ретельно молилися, припадаючи до чудотворного образу Божої Матері і до раки з мощами преподобного Іова.

Вранці 5 серпня (23 липня за старим стилем) зі сходом сонця ігумен велів співати акафіст Божої Матері. З першими словами над храмом раптово з'явилася Сама Пречиста Богородиця з небесними ангелами, що тримали оголені мечі. Преподобний Іов знаходився біля Божої Матері, кланяючись Їй і молячись про захист обителі.

Татари взяли небесне воїнство за примару, в сум'ятті стали стріляти в Пресвяту Богородицю і преподобного Іова, але стріли поверталися назад і ранили тих, хто їх пускав. Жах охопив ворога. У панічній втечі, не розбираючи своїх, вони вбивали одне одного. Захисники монастиря кинулися в погоню і захопили багатьох у полон. Деякі полонені згодом прийняли християнську віру і залишилися в обителі назавжди.

Почаївську ікону Божої Матері виготовлено з високоякісних італійських матеріалів в Україні. Образ створено відповідно до християнських канонів, в декількох розмірах і освячено на виробництві.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Почаївська ікона Божої Матері в сріблі з позолотою

Ікона Святого Сімейства

Ікона Святого Сімейства

Купити ікону Святого Сімейства в срібному окладі буде чудовим подарунком на весілля, день народження..

525грн.

Ікона Ангела Хранителя з позолотою на подарунок

Ікона Ангела Хранителя з позолотою на подарунок

Купити ікону Ангела Хранителя з позолотою високої якості для вланого іконостасу або на подарунок дру..

620грн.

Ікона Іверської Божої Матері

Ікона Іверської Божої Матері

Ікону Іверської Божої Матері виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута сп..

980грн.

Останні переглянуті

Почаївська ікона Божої Матері в сріблі з позолотою

Купити Почаївську ікону Божої Матері в сріблі з позолотою на подарунок високої якості друзям чи роди..

620грн.