Вінчальна пара ікон «Спас і Казанська Божа Матір»

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 1860грн.

Вінчальна пара ікон «Спас і Казанська Божа Матір»  виготовлена вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити вінчальну пару ікон «Спас і Казанська Божа Матір» по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Вінчальна пара ікони Казанської Божої Матері і Спаса Пантократора є однією з найбільш поширених. З давніх-давен образи Христа і Богоматері супроводжували молодят до вінця, а потім і через все спільне життя. Вінчальні ікони є символами духовного зв'язку не тільки між подружжям, а й поколіннями сім'ї. Родичі разом з цими іконами дарують нареченому і нареченій своє благословення, після смерті подружжя вінчальну пару, як реліквію, успадковують їхні діти.

Ікона Спаса традиційно супроводжує обряд вінчання благословенням рідних нареченого, ікона Богородиці - благословення рідні нареченої. Таким чином, у вінчальної парі закладено побажання подружжю духовного єднання, злагоди, міцних сімейних стосунків. Образ Христа Пантократора - духовна константа вінчальної пари. Подібно до того, як серед усіх Святих образів найбільше шануються образи Христа, так серед Його ікон особливе місце відведено іконам Вседержителя. Цей іконографічний тип втілення влади Христа над всесвітом, його мудрості і всезнання, а також суворої справедливості в Судний день.

Казанська ікона Божої Матері одна з найбільших православних святинь і улюблена багатьма віруючими як образ Заступниці, незмінно молить Господа про прощення людських гріхів. Це огрудний варіант іконографічного типу Одигітрія (Провідниця). Нахил голови Богоматері вказує на Немовля, що стоїть у неї на руках - тим самим Богоматір навертає людей до вчення Христа. У вінчальної пари образ Одітігріі знаходить і інший зміст - вказівка чоловікові і дружині їх спільного шляху в житті. У цю ікону Казанської Богоматері, написану згідно з каноном, майстри привнесли особливе відчуття світла, що виходить від зображень Матері і Сина. Благословляючий жест Христа-Немовляти повторює жест Христа Вседержителя на іншій іконі вінчальної пари.

Купити Вінчальна пара ікон «Спас і Казанська Божа Матір» високої якості в інтернет магазині на подарунок до урочистої події, щоб благословити ними молоде подружжя на щасливе життя.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Вінчальна пара ікон «Спас і Казанська Божа Матір»

Вінчальна пара ікон «Ісуса Христа і Богородиці на троні»

Вінчальна пара ікон «Ісуса Христа і Богородиці на троні»

Вінчальна пара ікон «Ісуса Христа і Богородиці на троні» виготовлена вручну на дошці бука та ду..

1860грн.

Вінчальна пара ікон «Спаситель і Казанська Божа матір»

Вінчальна пара ікон «Спаситель і Казанська Божа матір»

Вінчальна пара ікон «Спаситель і Казанська Божа матір» виготовлена вручну на дошці бука та дуба..

1860грн.

Ікона Святих Петра і Февронії

Ікона Святих Петра і Февронії

Купити ікону Святих Петра і Февронії високої якості на дерев'яній основі для власної оселі або подар..

430грн.

Останні переглянуті

Вінчальна пара ікон «Спас і Казанська Божа Матір»

Вінчальна пара ікон «Спас і Казанська Божа Матір»  виготовлена вручну на дошці бука та дуб....

1860грн.