Вінчальна пара ікон «Спаситель і Володимирської Божої Матері»

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 1860грн.

Вінчальна пара ікон «Спаситель і Володимирської Божої Матері» виготовлена вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити вінчальну пару ікон «Спаситель і Володимирської Божої Матері» по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Вінчальна пара ікон Спасителя Вседержителя і Володимирської Божої Матері використовується для благословіння молодят в рідній домівці і традиція наскільки давня, що стала повноправною частиною обряду одруження. Вінчальні ікони Спасителя і Божої Матері слідують за подружжям в їх новий будинок. Так, в образах Христа і Пречистої Діви, близьких будь-якому віруючому, сім'я знаходить духовну опору, необхідну в майбутніх життєвих труднощах.

Ікона Спаса Вседержителя незмінна складова будь-якої вінчальної пари. Саме цей образ, центральний в іконографії Христа, покликаний нагадувати про відповідальність, взяту нареченим і нареченою і про наслідування євангельського вчення. Христос Пантократор - Владика всесвіту і Суддя, що знає про всі гріхи людські. Його зображення перейнято величчю і духовною силою. Лик Христа суворий і аскетичний, в очах і в тонких рисах - вираз зосередженості.

Володимирська ікона Божої Матері одна з найбільш древніх і шанованих Богородичних ікон. За переказами, цей чудотворний образ був створений євангелістом Лукою, потім пройшов довгий шлях з Єрусалиму до Константинополя, а звідти в російські землі. Володимирська Богоматір відноситься до іконографічного типу Елеуса ( «Розчулення»): лики Матері і Сина стикаються, Немовля обіймає Мати за шию, а та притискає Його до себе. Образ виконаний у ніжності і скорботі Пречистої Діви в передчутті хресної жертви Сина.

Відмінною особливістю Володимирської ікони є «п'ята» Немовля - його стопа, розгорнута до глядача. Богоматір зображена в червоному мафорій, синьому хітоні і очіпку. Золоті зірки на її мафорій - символ приснодівства, а золота облямівка і бахрома позначають таємничу зв'язок Матері і Сина. Немовля Христос, що припали до Матері, одягнений в одяг, що відливають золотом - вони символізують Божественне світло Його вчення.

Купити Вінчальна пара ікон «Спаситель і Володимирської Божої Матері» високої якості в інтернет магазині на подарунок до урочистої події, щоб благословити ними молоде подружжя на щасливе життя.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Вінчальна пара ікон «Спаситель і Володимирської Божої Матері»

Ікона Божої Матері Володимирська

Ікона Божої Матері Володимирська

Ікону Божої Матері Володимирська виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнут..

980грн.

Семистрільна ікона Божої Матері

Семистрільна ікона Божої Матері

Семистрільна ікона Божої Матері виготовлена вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спец..

980грн.

Ікона Божої Матері «Всецариця»

Ікона Божої Матері «Всецариця»

Ікону Божої Матері «Всецариця» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута ..

980грн.

Останні переглянуті

Вінчальна пара ікон «Спаситель і Володимирської Божої Матері»

Вінчальна пара ікон «Спаситель і Володимирської Божої Матері» виготовлена вручну на дошці бука ....

1860грн.