Володимирська ікона Божої Матері

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Володимирську ікону Божої Матері виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити Володимирську ікону Божої Матері по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Щороку 6 липня, православна церква вшановує Володимирську ікону Божої Матері. Вона є одним з найдавніших і найбільш шанованих образів.

Володимирська ікона Богоматері, за переказами, була написана євангелістом Лукою на дошці з того столу, за яким була трапеза Святої Родини: Спаситель, Богородиця і праведний Йосип Обручник. Задовольняючи благочестивому бажанню перших християн, святий апостол зобразив пензлем на дошці образ Богоматері з Немовлям на руках. Коли богомудрий письменник приніс цю та інші дві ікони написані ним до Пресвятої Богородиці, то Вона, поглянувши на них, повторила пророчі слова сказані праведній Єлизаветі: «відтепер будуть прославляти Мене всі роди». За переказами одна з цих трьох ікон і є образом іменованою як «Володимирська» ікона Божої Матері.

В V столітті вона була принесена з Єрусалиму до Константинополя, а уже в XII - надіслана Константинопольським Патріархом до Києва для великого князя Юрія Володимировича Долгорукого і поставлена в дівочому монастирі у Вишгороді. У 1155 князь Вишгорода, Андрій Юрійович, вирушаючи на північ, щоб там затвердити незалежне володіння, взяв з собою чудотворну ікону Божої Матері.

Дорогою служили молебні та від ікони траплялися дива. Коли наближалися до берега Клязьми то коні, що везли св. ікону, раптом зупинилися і не могли рушити вперед ні на крок. Після старанної молитви перед святою іконою, князь отримав уві сні веління Богоматері поставити Її ікону у Володимирі, назвавши те місце «Боголюбивим», тому що «Бог полюбив». Князь Андрій побудував дві кам'яні церкви, в одній з яких і була поставлена свята ікона, а згодом заснував жіночий монастир і місто Боголюбове.

Купити Володимирська ікона Божої Матері високої якості в інтернет магазині на подарунок до урочистої події чи для власної оселі, щоб розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Володимирська ікона Божої Матері

Ікона Ісуса Христа «Дерево Життя» під старовину

Ікона Ісуса Христа «Дерево Життя» під старовину

Ікону Ісуса Христа «Дерево Життя» під старовину виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка..

980грн.

Ікона Пресвятої Богородиці «Неупиваєма Чаша»

Ікона Пресвятої Богородиці «Неупиваєма Чаша»

Ікону Пресвятої Богородиці «Неупиваєма Чаша» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дош..

980грн.

Ікона Похвала Пресвятої Богородиці

Ікона Похвала Пресвятої Богородиці

Ікону Похвала Пресвятої Богородиці виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякн..

980грн.

Останні переглянуті

Володимирська ікона Божої Матері

Володимирську ікону Божої Матері виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціаль..

980грн.