Володимирська ікона Пресвятої Богородиці

АртикулMA/E1110-WC
ВиробникPrince silvero, Греція
Матеріал основи шпоноване дерево
Оздоблення оклад в сріблі
Форма арка
Наявність:в наявності
  • 550грн.

Купити Володимирську ікону Пресвятої Богородиці високої якості в срібному окладі буде чудовим подарунком з нагоди дня народження, весілля чи хрещення, оскільки Божа Матір є їхнім провідником і заступником у християнській вірі та на життєвому шляху.

Згідно з переказами, Володимирська ікона Пресвятої Богородиці написана святим апостолом і євангелістом Лукою ще за життя Богородиці на дошці столу, за яким здійснювало трапезу Святе Сімейство. Богородиця, побачивши цей образ, промовила: «Відтепер будуть прославляти Мене всі роди. Благодать народжується від Мене і Моя з цією іконою нехай буде».

Володимирська ікона Пресвятої Богородиці залишалася в Єрусалимі до 450 року. При Феодосії Молодшому її перенесли до Константинополя. У 1131 році Патріарх Лука Хрисоверг надіслав ікону на Русь святому князю Мстиславу. Вона була поставлена в Дівочому монастирі Вишгорода - давнього міста святої рівноапостольної великої княгині Ольги. Син Юрія Долгорукого Андрій, згодом прозваний Боголюбським, в 1155 році, відправляючись на північ для створення незалежного від Києва володіння, взяв з собою Володимирську ікону Пресвятої Богородиці. Після короткого відпочинку в місті Володимирі князь Андрій продовжив свою подорож, але від'їхавши на кілька верст від міста, коні, що везли ікону, несподівано стали і всі спроби змусити їх рушити з місця були безуспішні. Заміна коней також ні до чого не привела, але під час старанної молитви князю з'явилася Сама Цариця Небесна і повеліла залишити Володимирську чудотворну ікону Богородиці у Володимирі, а на цьому місці влаштувати храм і монастир на честь Її Різдва. Усім на втіху жителів Володимира князь Андрій повернувся в місто разом з чудотворною іконою. З тих пір ікона Божої матері стала називатися Володимирською.

Купити Володимирську ікону Пресвятої Богородиці грецького виробництва Prince Silvero в срібному окладі високої якості арочної форми. Образ створено відповідно до канонів православної церкови, освячено та представлено в чотирьох розмірах.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Володимирська ікона Пресвятої Богородиці

Ікона Божої Матері «Всіх скорботних Радість»

Ікона Божої Матері «Всіх скорботних Радість»

Купити ікону Божої Матері «Всіх скорботних Радість» високої якості з нагоди урочистої події в подару..

430грн.

Семистрільна ікона Божої Матері з бронзи

Семистрільна ікона Божої Матері з бронзи

Купити Семистрільна ікона Божої Матері з бронзи високої якості для домашнього іконостасу або на пода..

1500грн.

Ікона «Покрова Пресвятої Богородиці» з бронзи

Ікона «Покрова Пресвятої Богородиці» з бронзи

Купити ікону Покрова Пресвятої Богородиці з бронзи високої якості для домашнього іконостасу або на п..

2430грн.

Останні переглянуті

Володимирська ікона Пресвятої Богородиці

Купити Володимирську ікону Пресвятої Богородиці високої якості в срібному окладі буде чудовим подару..

550грн.