Жировицька ікона Божої Матері

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Жировицька ікона Божої Матері виготовлена вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити Жировицьку ікону Божої Матері по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Ікона Божої Матері Жировицька з'явилася в 1470 році в містечку Жировичі Гродненского краю. У лісі, що належав православному литовському вельможі Олександру Солтона, пастухи побачили надзвичайно яскраве світло яке проникало крізь гілки грушового дерева, що стояв над струмком під горою. Пастухи підійшли ближче і побачили на дереві невелику ікону Божої Матері в променистому сяйві. Пастухи взяли ікону і віднесли до Олександра Солтона.

Можновладець не надав особливого значення оповіді пастухів, але ікону все-таки взяв і замкнув у скриньку. На наступний день до Солтона прийшли гості і господар захотів показати їм знахідку, але не виявив ікони в скриньці і дуже здивувався. Через деякий час пастухи знову знайшли ікону на тому ж місці і знову віднесли її Олександру Солтону. На цей раз він поставився до ікони з великою дбайливістю і дав обітницю спорудити церкву в честь Пресвятої Богородиці на місці явлення. Близько дерев'яного храму незабаром з'явилося селище і утворився прихід.

Близько 1520 храм зовсім згорів, незважаючи на зусилля жителів загасити пожежу і врятувати ікону. Всі думали що вона згоріла, але одного разу селянські діти повертаючись зі школи побачили дивовижне бачення: Діва незвичайної краси в променистому сяйві сиділа на камені біля згорілого храму, а в руках у Неї була ікона, яку всі вважали згорілою. Діти не наважилися підійти до неї, але поспішили розповісти про побачене рідним і знайомим. Всі сприйняли розповідь про бачення за Божественне одкровення і разом зі священиком вирушили до гори. На камені біля запаленої свічки стояла цілком не ушкоджена вогнем Жировицька ікона Божої Матері.

Тимчасово ікону поставили в будинку священика, а камінь було огороджено. Коли побудували кам'яний храм, туди поставили чудотворну ікону. Згодом біля храму виник чоловічий монастир. Його братство очолило боротьбу за Православ'я проти унії і латинства. У 1609 році монастир був захоплений уніатами і знаходився в їх руках до 1839 року.

Увесь час Жировицька ікона Божої Матері користувалася шануванням уніатів і католиків.

Молитви святому зображенню Жировицької ікони Божої Матері неодноразово допомагали позбутися від безпліддя, перемогти хронічні недуги і виправити вроджені аномалії.

Купити Жировицька ікона Божої Матері високої якості в інтернет магазині на подарунок до урочистої події чи для власної оселі, щоб розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Жировицька ікона Божої Матері

Ікона Божої Матері «Благодатне Небо»

Ікона Божої Матері «Благодатне Небо»

Ікону Божої Матері «Благодатне Небо» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка прося..

980грн.

Католицька ікона Святе Сімейство

Католицька ікона Святе Сімейство

Купити католицьку ікону Святого Сімейства високої якості в срібному окладі буде чудовим подарунком з..

375грн.

Ікона Ісуса Христа «Вседержитель»

Ікона Ісуса Христа «Вседержитель»

Ікону Ісуса Христа «Вседержитель» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякну..

980грн.

Останні переглянуті

Жировицька ікона Божої Матері

Жировицька ікона Божої Матері виготовлена вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціа....

980грн.