Ікона Архангелів Михаїла і Гавриїла

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 800грн.

Купити ікону Святих Архангелів Михаїла і Гавриїла високої якості на дерев'яній основі для власної оселі або подарунок близькій людині з нагоди урочистої події таких як: день народження, хрестини, ювілей чи просто зробити неочікуваний сюрприз, бо Святі Архангели стануть провідниками у християнській вірі та заступниками від всіх негаразд на життєвому шляху віруючої людини.

Ікона святих покровителів несуть в собі прототипи тих, хто всім своїм земним життям, усіма силами прагнули уподібнитися духовній висоті, до якої закликає нас Господь. Блаженні теж стоять в одному ряду з преподобними, тільки їх земне життя складалося інакше. Вони жили життям юродивих, але як і преподобні, малии ще за життя своєї дар пророчий і чудотворний.

Архангелу Михаїлу приписуються численні обов'язки: він воїн і захисник, цілитель і охоронець. На небі він займає багато посад: він - глава архангелів, один з янголів присутності, Князь Світу, Янгол Істини, Янгол Покаяння, Праведності, Милосердя і Порятунку. Деякі з його обов'язків перетинаються з обов'язками інших великих Архангелів - Уріїла, Гавриїла і Рафаїла.

Архангел Гавриїл кілька разів згадується в Писанні як Небесний вісник, якого Бог посилає щоб сповістити людям Свої плани про порятунок роду людського.

Гавриїл кілька разів являвся пророку Даниїлу і розкривав йому таємниці пришестя Месії, гонінь антихриста і кінця світу. Перед приходом Сина Божого в світ архангел Гавриїл з'явився в храмі старця Захарії і повідомив йому про чудесне зачаття Предтечі.

Купити ікону Святих Архангелів Михаїла і Гавриїла не дорого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлено в чотирьох розмірах і освячено.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Архангелів Михаїла і Гавриїла

Ікона Святого Серафима Саровського в Молитві

Ікона Святого Серафима Саровського в Молитві

Купити ікону Святого Серафима Саровського в молитві високої якості на дерев'яній основі для власної ..

800грн.

Ікона Святої Пелагеї

Ікона Святої Пелагеї

Купити ікону Святої Пелагеї високої якості у власний іконостас чи з нагоди урочистої події в подарун..

800грн.

Ікона Святої Преподобної Єфросинії

Ікона Святої Преподобної Єфросинії

Купити ікону Святої Преподобної Єфросинії високої якості для власної оселі або подарунок близькій лю..

800грн.

Останні переглянуті

Ікона Архангелів Михаїла і Гавриїла

Купити ікону Святих Архангелів Михаїла і Гавриїла високої якості на дерев'яній основі для власної ос..

800грн.