Ікона Преподобного Серафима Саровського

ВиробникСінайський свєт
Матеріал основи бук, осика
Оздоблення фарби, лак
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 430грн.

Купити ікону Преподобного Серафима Саровського високої якості з нагоди урочистої події в подарунок близькій людині таких як: день народження, хрестини чи ювілей носіям імені Серафим, бо він стане провідником у християнській вірі та заступником від всіх негаразд на життєвому шляху віруючої людини.

Після смерті настоятеля отця Пахомія, преподобний Серафим, маючи його передсмертне благословення на новий подвиг проживання в пустелі, взяв також благословення у нового настоятеля отця Ісаї I, пішов в пустельну келію в декількох кілометрах від монастиря в глухому лісі. Тут став він віддаватися відокремленим молитвам, приходячи в обитель лише в суботу перед всенічною і повертався до себе в келію після літургії за якою причащався Святих Таїн.

Преподобний Серафим Саровський проводив життя в суворих подвигах. Своє келійне молитовне правило він здійснював за статутом древніх пустельних храмів. Зі Святим Євангелієм ніколи не розлучався, прочитуючи протягом тижня весь Новий Завіт, читав також святоотчі і богослужбові книги. Преподобний вивчив напам'ять багато церковних піснеспівів і оспівував їх у години роботи в лісі.

Поблизу келії Серафим Саровський розвів город і влаштував пасіку. Сам собі добуваючи їжу, преподобний тримав дуже строгий пост, їв один раз на добу, а в середу і п'ятницю абсолютно утримувався від їжі. У перший тиждень Святої Чотиридесятниці він не приймав їжі до суботи, коли причащався Святих Таїн. Святий старець на самоті настільки іноді занурювався у внутрішню сердечну молитву, що довго залишався нерухомим, нічого не чуючи і не бачачи навколо.

У літню спеку преподобний Серафим Саровський збирав на болоті мох для добрива городу. Комарі нещадно жалили його, але він благодушно терпів це страждання, кажучи: "Пристрасті винищуються стражданням і скорботою адже посилаються Промислом". Близько трьох років преподобний харчувався тільки однієї травою, яка росла навколо його келії. До нього все частіше стали приходити, крім братії, миряни - за порадою і благословенням і це порушувало його самоту. Попросивши благословення настоятеля, преподобний перегородив до себе доступ жінкам, а потім і всім іншим, отримавши знамення, що Господь схвалює його думку про повне мовчання. За молитвою преподобного, дорогу в його пустельну келію перегородили величезні гілки вікових сосен. Тепер тільки птиці зграями злітаються до преподобного і дикі звірі відвідували його. Преподобний з рук годував ведмедя хлібом, коли з монастиря приносили йому хліб.

Купити ікону Преподобного Серафима Саровського не дороого високої якості прямокутної форми в нашому інтернет магазині недорого. Матеріал для виготовлення ікони використовується бук чи осика, пофарбовано і покрито лаком, що в свою чергу, оберігає образ від негативних зовнішніх впливів. Зі зворотньої сторони проставлено сургучну печатку із символом Святої гори Афон. Образ створено відповідно до канонів православної церкви, представлена в чотирьох розмірах і освячена.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Преподобного Серафима Саровського

Ікону Святого Валерія Севастійського

Ікону Святого Валерія Севастійського

Купити ікону Святого Валерія Севастійського високої якості для власної оселі або подарунок близькій ..

430грн.

Ікона Праматері Єви з бурштину

Ікона Праматері Єви з бурштину

Купити ікону Праматері Єви з бурштину високої якості для власної оселі, щоб образ захищав сім'ю від ..

400грн.

Ікона Архангела Михайла з бурштину

Ікона Архангела Михайла з бурштину

Купити ікону Архангела Михайла з бурштину на подарунок з нагоди урочистої події як: день народження,..

400грн.

Останні переглянуті

Ікона Преподобного Серафима Саровського

Купити ікону Преподобного Серафима Саровського високої якості з нагоди урочистої події в подарунок б..

430грн.