Ікона Святого великомученика Георгія Побідоносця

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Ікону Святого великомученика Георгія Побідоносця виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити ікону Святого великомученика Георгія Побідоносця по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

На іконах великомученик Георгій Побідоносець досить часто зображується верхи на білому коні і вражаючого списом змія. Це зображення засноване на переказі і відноситься до посмертних чудес святого великомученика Георгія. Чудовисько пожирало людей і спустошувало землі поблизу Бейрута. Святий врятував дівчину приготовлену змію в якості жертовної данини: прискакав на білому кон і списом убив чудовисько наповал.

Святий Георгій служив при дворі імператора Діоклетіана, був хоробрим, відважним та розумним. Його ратні подвиги не залишилися непоміченими всесильним римським владикою і юного воїна підвищили в тисячники. Але Діоклетіан увійшов в історію не як мудрий правитель, а як язичник і безжалісний ворог християнської віри. Коли почалися гоніння на християн, Георгій роздав своє майно бідним, відпустив рабів, з'явився до імператора і оголосивши себе християнином, звинуватив правителя в жорстокості і несправедливості. Святого піддавали тортурам протягом семи днів, але він терпляче переносив страждання і мучителі не добилися від нього зречення віри. Навпаки, стійкість великомученика навернула до християнства більше 40 тисяч чоловік. Перед стратою Георгій востаннє помолився і з посмішкою поклав голову на плаху. За мужність і духовну перемогу над мучителями святого Георгія прозвали Побідоносцем.

З давніх-давен вважається, що Святий Георгій Побідоносець є покровителем воїнів. Йому моляться матері, які проводили своїх синів на військову службу. Часто допомагає ікона святого великомученика Георгія Побідоносця в тому, щоб уберегтися від різних негараздів і перевершити випробування найкращим чином.

Купити ікону Святого великомученика Георгія Побідоносця високої якості в інтернет магазині на подарунок до урочистої події чи для власної оселі, щоб розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святого великомученика Георгія Побідоносця

Ікона Святого Мученика Трифона

Ікона Святого Мученика Трифона

Купити ікону Святого Мученика Трифона високої якості на дерев'яній основі для власної оселі або пода..

430грн.

Ікона Праотця Адама з бурштину

Ікона Праотця Адама з бурштину

Купити ікону Праотця Адама з бурштину буде чудовим подарунком на день народження, ювілей чи хре..

400грн.

Ікона Святого Миколи Чудотворця

Ікона Святого Миколи Чудотворця

Ікону Святого Миколи Чудотворця виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спец..

980грн.

Останні переглянуті

Ікона Святого великомученика Георгія Побідоносця

Ікону Святого великомученика Георгія Побідоносця виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошк....

980грн.