Ікона Святого Благовірного Князя Ігоря

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Ікону Святого Благовірного Князя Ігоря виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити ікону Святого Благовірного Князя Ігоря по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Святий князь Ігор був сином Олега Святославовича, князя Чернігівського. Брат Ігоря, Всеволод, захопив київський престол у нащадків Мономаха. По смерті Всеволода київський престол перейшов 1146 р до Ігоря Олеговича. Однак київські бояри, які не любили князя Олега і його нащадків, запропонували таємно передати престол онукові Мономаха Ізяславу Мстиславовичу.  Потім сталася битва між Ігорем і Ізяславом, кияни зрадили Ігорю і стали підтримувати Ізяслава. Військо Ігоря було розбито вщент і Ізяслав урочисто увійшов до Києва і зайняв престол великих князів.

Під час битви Ігор загруз своїм конем в болоті, де і був схоплений противниками і ув'язнений. Там князь Ігор тяжко захворів і побажав прийняти чернечий постриг, для чого просив віднести себе в монастир.

Знесиленого, хворого Ігоря з дозволу Ізяслава віднесли в монастирську келію, там він пролежав вісім днів без руху прикутий до ліжка. Після постригу князь одужав і прийняв схиму. День і ніч молився він перед келійною іконою Божої Матері про припинення міжусобної війни, про настання миру і любові.

В 1147 році брат князя Ігоря Святослав, виступив з дружиною проти Ізяслава. Розгнівані цим київські бояри підняли народ, увірвалися в келію Ігоря і вбили його. Останні години свого життя князь перебував у молитві перед особливо шанованою ним келійною іконою Божої Матері, яка згодом отримала назву Ігоревська і стала шануватися як чудотворна.

Значення ікони Святого Благовірного князя Ігоря полягає в незламній силі духу, представленої в образі великого князя. Він уособлює силу віри, мученицький подвиг, тверду рішучість відстоювати християнські ідеали, навіть ціною власного життя. Образ благовірного князя Ігоря, історія його життєвого шляху, надихають нас, спонукають до палкої молитви і добрим справам.

Купити ікону Святого Благовірного Князя Ігоря високої якості в інтернет магазині на подарунок до урочистої події чи для власної оселі, щоб розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Ікона Святого Благовірного Князя Ігоря

Ікона Почаївської Божої Матері

Ікона Почаївської Божої Матері

Ікону Почаївської Божої Матері виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеці..

980грн.

Ікона Божої Матері «Остробрамська»

Ікона Божої Матері «Остробрамська»

Ікону Божої Матері «Остробрамська» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякн..

980грн.

Грецька ікона Великомученика Пантелеймона

Грецька ікона Великомученика Пантелеймона

Купити грецьку ікону Великомученика Пантелеймона високої якості в срібному окладі буде чудовим подар..

750грн.

Останні переглянуті

Ікона Святого Благовірного Князя Ігоря

Ікону Святого Благовірного Князя Ігоря виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякну....

980грн.