Семистрільна ікона Божої Матері

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 980грн.

Семистрільна ікона Божої Матері виготовлена вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити Семистрільну ікону Божої Матері по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Найчистішою і прекрасної духом з усіх часів була і залишається Божа Матір Діва Марія. Безліч ікон Її написано протягом століть та зазвичай Богородиця зображена з Богонемовлям Христом на руках, однак існують рідкісні ікони, де Богородиця выдображена одна. Одна з таких — Семистрільна ікона Божої Матері. У цієї ікони особлива історія і значення, вона має благодать допомоги в складних життєвих ситуаціях і прославилася чудесами.

Семистрільна ікона Божої Матері являє собою всю біль, яку зазнала Богородиця під час і після страти Ісуса Христа. Сім стріл або мечів встромлений в її серці знаменують важливе в православ'ї число сім, тобто нескінченні страждання, яких зазнала Богородиця у зв'язку з розп'яттям сина свого. На сьогодні існує кілька версій походження ікони.

Богослови тлумачать цей образ як, з одного боку страждання Матері Христа при муках Господа на Голгофському Хресті, а з іншого боку - як муки, переживання Богородиці через людські гріхи, людські несправедливості. Сім стріл в груди Пресвятої Діви на іконі означають і сім смертних гріхів, якими люди терзають добру Матір Божу, Заступницю і молитовницю про всіх.

Перед Семистрільною іконою Божої Матері моляться, коли в житті людини трапляється будь-який розлад, сварка, починається ворожнеча. Вона допомагає помиритися з рідними, вирішити конфлікт з близькими, поліпшити відносини між подружжям, а також дітьми і батьками.

Купити Семистрільна ікона Божої Матері високої якості в інтернет магазині на подарунок до урочистої події чи для власної оселі, щоб розмістити на видному місці для щоденної молитви.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Семистрільна ікона Божої Матері

Ікона Божої Матері «Троєручиця»

Ікона Божої Матері «Троєручиця»

Купити ікону Божої Матері «Троєручиця» високої якості з нагоди урочистої події в якості подарунка бл..

430грн.

Чудотворна ікона Богородиці «Всецариця»

Чудотворна ікона Богородиці «Всецариця»

Чудотворна ікона Богородиці «Всецариця» виготовлена вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута с..

980грн.

Ікона Божої Матері «Умиління»

Ікона Божої Матері «Умиління»

Ікону Божої Матері «Умиління» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута с..

980грн.

Останні переглянуті

Семистрільна ікона Божої Матері

Семистрільна ікона Божої Матері виготовлена вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спец....

980грн.