Вінчальна пара ікон «Зглянься на смирення»

ВиробникАвторська майстерня МГ
Матеріал основи дуб або бук
Оздоблення фарби
Форма прямокутна
Наявність:виготовлення протягом 3-х днів
  • 1860грн.

Вінчальна пара ікон «Зглянься на смирення» виготовлена вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спеціальним грунтом і покрита захисним лаком для дерева. Зображення нанесено на позолоту з використанням ультрафіолетових фарб, які значно перевершують по стійкості масляні. Готове зображення ікони покрито спеціальним захисним лаком від вологи, сонця і механічних впливів.

Крім двох зазначених розмірів образу, можете замовити і купити вінчальну пару ікон «Зглянься на смирення» по вашим індивідуальним побажанням, вартість ікони в даному випадку обговорюється індивідуально.

Вінчальна пара ікон “Зглянься на смирення” - умовна назва для іконописної композиції з двох ікон: Спасителя Вседержителя і Пресвятої Богородиці, які використовуються при обряді вінчання для благословення наречених.

Ікона Спас Вседержитель має основоположне значення для православних. На цьому образі Спасителя зображено з короною на голові і символами верховної влади всесвіту, адже символи державної влади і церковної в його руках є тому доказ. Образу моляться по різним питанням, адже ікона Ісус Вседержитель допомагає позбутися від різних труднощів, знайти більш міцну віру і розраду.

Пресвята Богородиця одягнена в пурпурний мафорій (верхній одяг), на Її чолі - царська корона, в руках жезл - скіпетр православ'я, атрибут царської влади. А Божественне Немовля стоїть біля Пречистої Діви на колінах. В Його лівій руці - держава, правою ж рукою Він стосується щоки Пресвятої Богородиці, немов звертаючись до Неї: «Зглянься на смирення стражденних, які моляться Тобі».

Зображення Божої Матері на цій іконі являє величну силу, урочистість, суворість. Але, мабуть, саме дивне, що змушує молитися довго стояти перед образом «Зглянься на смирення», - це незбагненний проникливий погляд, очі Пречистої Діви, які завжди звернені на тебе. Від них не сховаєшся і від них не хочеться йти. Що в цьому погляді, кожен прочитає сам: доброта, увага, співчуття, кохання. А може бути і викриття та заклик до покаяння.

Після закінчення церемонії вінчання молоде подружжя розміщують свої вінчальні ікони на покуті свого будинку, які супроводжуватимуть їх протягом всього життя.

Купити Вінчальна пара ікон «Зглянься на смирення» високої якості в інтернет магазині на подарунок до урочистої події, щоб благословити ними молоде подружжя на щасливе життя.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Схожі до Вінчальна пара ікон «Зглянься на смирення»

Ікона Святої Мучениці Валентини

Ікона Святої Мучениці Валентини

Ікону Святої Мучениці Валентини виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка просякнута спец..

980грн.

Ікона Ісус Христос на троні з книжкою

Ікона Ісус Христос на троні з книжкою

Ікону Ісус Христос на троні з книжкою виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дошка прос..

980грн.

Ікона Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця»

Ікона Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця»

Ікону Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця» виготовлено вручну на дошці бука та дуба. Дош..

980грн.

Останні переглянуті

Вінчальна пара ікон «Зглянься на смирення»

Вінчальна пара ікон «Зглянься на смирення» виготовлена вручну на дошці бука та дуба. Дошка прос....

1860грн.